Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet sima párkeresésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sima párkeresésre használni a Tindert vagy csak szexualis kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén hangzik a kerdés de én nagyon nem értek ezekhez az oldalakhoz de gondoltam kiprobálom csak hát nem tudom melyiket kéne.
2020. aug. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, de arra készülj h a jobban kinezo ferfiak szex keresesre hasznaljak alapbol, a jobban kinezo nok meg like meg koveto vadaszatra.de ha ezeket elhagyod akkor van a normal reteg aki parkeresesre hasznalna. De meg mindig fenn al az egyszerre tobb vasat tart a tuzben eset mindket nemnel.
2020. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Sok a játszmázós férfi, arra készülj.
2020. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez az oldal nem arra való. Nagyon nem.
2020. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
hát fizetni nem érdemes érte az biztos
2020. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez Az ApP nEm erRe vAló


Csesszétek meg, a Google playen randiappnak van fenn, nem kúróappnak. Minek kell ezt a trógerséget hajtogatni? Nagyon sokan vannak fenn társkeresési céllal is egyébként. Én ott ismertem meg a vőlegényem.

2020. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki, nekem is onnan lett most új komoly kapcsolatom. Ehhez viszont az kellett, hogy valóban tisztában legyek azzal, hogy kit és mit keresek, és ki tudjam szűrni, hogy ki az, aki valóban potenciális. Előtte egy másik társkeresőről egy olyan kapcsolatom volt, ahol csak én vetítettem rá a másikra azt, amit szerettem volna, a valóság pedig ennek a közelében sem járt, és ebbe a csapdába könnyű beleesni. Ha valaki pl. nagyon tetszik, de nem keres komolyat, te pedig igen, akkor sajnos kicsi az esély rá, hogy ez egyik napról a másikra megváltozik és passzolni fognak az elképzeléseitek. Nem lehetetlen, viszont tudni kell a helyén kezelni a dolgokat ez esetben, ha mégis belevágsz mondjuk egy ilyen dologba, tehát mindenképp fel kell készülni elég sok mindenre.
2020. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!