Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Durva dolog, hogy 3 vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durva dolog, hogy 3 vőlegény után 39 évesen egyedül vagyok? Mit tegyek, hogy tudjak ismerkedni és ne nyúlják le előlem a pasit, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy bár nagyon szerettem minden vőlegényem, de az összes eljegyzést felbontottam, mert tudtam, hogy van olyan tulajdonságuk, amit egy életen keresztül nem tudnék tolerálni. Az 1. hangulatember volt, ő a kitörő jókedv és depresszió között csúszkált nap, mint nap, a 2. olyan szinten féltékeny volt, hogy a végén már bezárt a szobába, hogy egyedül sehova se mehetek, elvette a kulcsot és a mobilomat és a barátaim szabadítottak ki, úgy hogy betudtam lépni laptopjába és tudtam írni emailt. A 3. pedig érzelmi zsaroló volt és ha kevés esetben, de nem az volt, amit ő szeretett volna, akkor iszonyatos terror volt érzelmileg.... Az a baj, hogy nagyon zárkózott lettem ezek miatt,már 3 éve nincs senkim,de most megtetsztett valaki és nagyon. Kb úgy érzem, bármire képes lennék érte, viszont 1 hete bemutatták egy másik nőnek. Szóval még időben vagyok egyáltalán? , hogy tehessek valamit és megakadályozzam, hogy összejöjjön vele? Ha igen, mit?

2022. jún. 4. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Tinder. Nő vagy, népszerű leszel ott akárhogy nézel is ki.
2022. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Az előző 3 történetben nem.igaz hogy ne derültek bolna ki viszonylag hamar ezek a rossz tulajdonságok. Bele se kellett volna menni az eljegyzésbe. Most hagyd az ismerkedést ezzel a pasival ha már valakivel ismerkedik. Tanulj az előzőekből,ismerkedj,bárhol,de ha nem működik zárd le időben. Lehet,hogy Te olyan gyorsan szerelmesedő típus vagy,így nem látod meg időben azt ha valakivel nem működik mégsem. Vagy félsz az egyedülléttől?
2022. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jól tudtad, hogy nem akarsz velük lenni miért mondtál igent amikor megkérték a kezed?
2022. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Bocs kérdező előre, de.:

Ha megtetszik valaki és alkalomba is belefér, hát húzd le a cippzárját és sz..pd le, de olyan atom módon, és a lényeg egymás után 2x !!!. Soha nem tudod majd levakarni magadról, vagyis azt csinálsz vele, amit akarsz utána, főleg ha a pasi is hasonló korosztály.


Tudom nem túl szép megfogalmazás, de ezzel és így nagyon el tudod csavarni a fejüket.

2022. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

#1



39 evesen? Muhahahahaaaa....



38F incel

2022. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

#5


Szerintem nők még akkor is népszerűek Tinderen, tudod jól, hogy férfiak be szoktak dugni szinten alulra is nők meg megvesznek, hogy egy szinten felülivel megfogták az isten lábát, aztán mégse :D.

2022. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Ezek alapján azt mondanám, hogy szörnyen választasz. Ezen gondolkodj el, hátha lelsz vmi összefüggést, hogy te hol rontod el a választásnál.
2022. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem durva, jól tetted, hogy időben léptél, igaz későn, de még időben, mindig.

Szívesen beszélgetnék tovább privátban, írj, ha gondolod!

F/49.

2022. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Durva. Mégpedig azért, mert sosem tudtad helyesen felmérni a kapcsolataid. Milyen nő az aki előbb hagyja magát eljegyezni, majd meggondolja magát. Senki nem tökéletes. Egy kapcsolatban alkalmazkodni kell. Vagy szakíts időben, még az eljegytzés előtt. Nekem akkor sem kellene ilyen nő, ha világ legjobb nője lenne.

Szerintem elérkeztél abba a korba, hogy innentől már csak nős férfiak szeretője leszel.

2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!