Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy a páromnak vannak a fiókjában fényképek a volt barátnőjéről és vele kapcsolatos emlékek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal. A minap átjöttem hozzájuk ès ő még nem volt otthon így bementem a szobájába. Kíváncsiságból benéztem az íróasztal fiókjában és volt benne egy kis doboz. Nyilvàn megölt a kíváncsiság, hogy mi lehet benne, így kinyitottam. Az egyik volt barátnőjéről találtam 3 fényképet meg szerelmes levelet ès koncert jegyet gondolom, amin közösen voltak. Az az érdekes, hogy 2015-ös a jegy így ez már 8 éve volt, akkor mèg csak 16 éves volt a párom. Amit még nem értek, hogy utàna voltak még barátnői róla miért nincs semmi emlék, miért csak erről a lànyról.

Nem tudom pontosan ki ő és mi ő mert sokat nem beszélt az exeiről valamiért mindig terelte ezt a témát ha felhoztam.

Ti rákérdeznétek erre? Vagy tegyek úgy mintha mit sem làttam volna.

Normális dolog ez szerintetek?



2022. jún. 4. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én anyádba küldtelek volna a kutakodásod miatt.
2022. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem, egyáltalán nem.
2022. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A jóisten mentsen meg az ilyen áskálódó, kombináló, kutakodó nőszemélyektől.
2022. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, ezen butaság aggódni, valószínűleg első nagy szerelme volt, és kedves az emlék. És valószínűleg azért is ki fogsz kapni, mert kutakodtál. De igazából megértelek. Nekem ezt a párom elmondta előre, tudom, hogy van egy fiókja, ahol tárol ilyesmi emlékeket, fényképek, kisebb tárgyak. Mi szoktunk exekről beszélni, páromnak amúgy is sok partnere volt előttem, de komoly kapcsolata kevés, valószínűleg ezek a dolgok hozzájuk kötődnek. Tudom, hogy 10 éves sztorik, és már régóta boldogok vagyunk együtt, de mégis rohadtul zavar, ennek az érzésnek nem tudok parancsolni. Sosem néztem meg, nem akarom, csak idegesítene, egyszerűen a hideg kiráz attól, hogy mással lássam, pedig alapból nem vagyok féltékeny. Szóval én értem amit írsz, de így, hogy te kutattad ki, kicsit meredek belekérdezni.
2022. jún. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es: annyi, hogy ezek nem közös képek, a lány egyedül van rajta
2022. jún. 4. 17:10
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Nőként írom, hogy négy éve élünk együtt a párommal, de soha eszembe sem jutott hozzányúlni a cuccaihoz, kutakodni a fiókjában vagy a dobozaiban. Ha vannak is emlékei a volt kapcsolataiból, az csak rá tartozik. Előttem is volt élete, attól hogy véget értek azok a kapcsolatok, még léteztek és emlékként megőrizheti őket, ahogyan én is megőriztem azt, amiről úgy gondoltam, hogy szép emlékek.
2022. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nézd...

1. Az embernek a párkapcsolatban is van magánszférája. Elég pofátlan és illetlen dolog csak úgy kutakodni.

2. Attól, mert épp te vagy a barátnője, ez még nem azt jelenti, hogy menten még az emlékét is törölni kell mindennek, ami előtted volt. Érett felnőttként (?) illene megértened, hogy az embernek van múltja. Attól pedig, hogy valaki már nem az életünk része, még a vele töltött idő egy emlék.

3. Ezernyi oka lehet, hogy miért róla van csak tárgyi emléke. Lehet, csak vele zárult békésen a kapcsolat. Vagy ki tudja, tényleg rengeteg oka lehet. De miért is számít ez?

4. Nem, nem jogos ezért neheztelni. Erre neki lenne joga azért, mert belekontárkodtál a magánszférájába.


Tudod, a legtöbb ember valahol őrzi a régebbi idők emlékeit. Alapvető emberi jellemvonás, az élet nem csak abból áll, amit pillanatnyilag érzünk. Aztán lehet, hogy soha elő sem veszi, csak van ott, mint a régi idők egy mementója. Nem kell ebbe semmit belegondolni. De látom, te az a fajta nő vagy, akinek ha nincs problémája, csinál magának.

2022. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván kapásból rúgnálak ki a lakásomból, ha ez kiderülne számomra.


Mekkora nagy tahó vagy, ráadásul még kombinálsz is.

2022. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
És itt nem is azon akadsz ki, hogy valaki 2015-ben papír fényképet készített bármiről. Időutazó vagy ősember vagy mindkettő.
2022. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 30 éve vagyunk házasok.

Nekem megvan az összes szerelmes levelem az első barátomtól. El van rakva, kincsként őrzöm. Van fényképem is róla, amin csak ő van, mert akkor azért adta hogy lássam ha nincs velem.

Férjemnek volt előttem egy menyasszonya, minden emlék, levél, ajándék amit kapott tőle el van rakva egy dobozba.

Ezek szép emlékek, miért baj az, ha elrakta őket?

És ajánlom hogy ne kutass a fiókjában. Én ha ezt megtudnám, már röpülnél is.

Soha nem kutakodtam, még a férjem telefonjába sem néztem bele soha, ő sem az enyémbe.

Ha nem bízom benne már régen rossz.

2022. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!