Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy a páromnak vannak a fiókjában fényképek a volt barátnőjéről és vele kapcsolatos emlékek?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a párommal. A minap átjöttem hozzájuk ès ő még nem volt otthon így bementem a szobájába. Kíváncsiságból benéztem az íróasztal fiókjában és volt benne egy kis doboz. Nyilvàn megölt a kíváncsiság, hogy mi lehet benne, így kinyitottam. Az egyik volt barátnőjéről találtam 3 fényképet meg szerelmes levelet ès koncert jegyet gondolom, amin közösen voltak. Az az érdekes, hogy 2015-ös a jegy így ez már 8 éve volt, akkor mèg csak 16 éves volt a párom. Amit még nem értek, hogy utàna voltak még barátnői róla miért nincs semmi emlék, miért csak erről a lànyról.

Nem tudom pontosan ki ő és mi ő mert sokat nem beszélt az exeiről valamiért mindig terelte ezt a témát ha felhoztam.

Ti rákérdeznétek erre? Vagy tegyek úgy mintha mit sem làttam volna.

Normális dolog ez szerintetek?



2022. jún. 4. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
De egy retek vagy🤣
2022. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is rosszul esne. Mi barátommal nem őrzünk emlékeket exeinkről, egyszerűen nem érdekel, nem látom értelmét. Ami volt elmúlt, nem fogok képeket őrizgetni, hogy néha megnézzem és nosztalgiázzak. Az számít ami most van
2022. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

ez teljesen normális

ha majd lesz két közös gyereketek 20 év házasság után akkor már nagyon gáz lenne. de akkor már nem lesz meg ez az emlékdoboza sem

2022. jún. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

"És itt nem is azon akadsz ki, hogy valaki 2015-ben papír fényképet készített bármiről. Időutazó vagy ősember vagy mindkettő."


Lehet, hogy hihetetlen számodra, de a mai napig lehet fényképet előhívatni nagyon sok helyen és sok családban még mindig szokás kitenni keretbe vagy a falra.

2022. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

Mi már a harmincas éveinkben járunk a most már férjemmel. Mindketten elváltunk, ez második házasság. Mikor összeköltöztünk, átcuccoltam az ő lakásába, azóta közösen tartjuk fent.

Az összeköltözésünk után tartottunk egy nagy rendrakást, szortírozást, hogy az én dolgaim is beférjenek a kis lakásba. A pakolás során találtam pár közös képet a volt feleségével meg 1-2 ajándékot, amiket még anno a nő adott a férjemnek. Odaadtam őket a neki és mondtam, nyugodtan rakja el.

Nem akarom elvenni tőle az emlékeit, miért akarnám? Volt, amit megtartott a párom, volt, amit nem.

Nekem is van egy dobozom, amiben az exeim utolsó kedves üzeneteit tartom, sőt, a volt férjemmel közös fotóinkat sem töröltem, bár el vannak téve egy "EX" mappába.

Úgy vagyok ezzel, hogy mindkettőnknek van múltja, és ez a múlthoz tartozik. Emlékek. Nem zavar, ha párat megőriz.

Az persze zavarna, ha az ex képe kint lenne valahol a lakásában, de itt ezek el vannak téve, zárva. Nekem ezzel nincs gondom.

2022. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!