Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan, hogy vetélkedtetek egy másik csajjal pasi miatt? Mi lett a végkimenetel?

Figyelt kérdés

2022. jún. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak olyan hogy rányomulnak az aktuális barátomra csak egotuning miatt.

20 bol 1 pasi állt csak ellent eddig, a többi bevette a csapdát, "szívatast" és dobhattam, mert a bnőmre kezdtek nyomulni.

2022. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy tudatosan elkezdem tenni magam és lecsapni valami pasit egy más nő kezéről, nem volt még. Bár volt már, hogy miattam szakított a pasi a barátnőjével, de nem direkt alakítottam úgy a dolgokat, ez abszolút a srác döntése volt (végül össze sem jöttünk, tudod, mennyire bíznék ilyenben).

Ugyanakkor tudattalanul rengeteg olyan helyzet van, amikor pontosan ez a vetélkedés történik. Elmegyek szórakozóhelyre és kicsípem magam, már önmagában egy vetélkedés a többi nővel, hiszen valahol a legjobb formám szeretném hozni, ami a többi nővel szembeni előnyeimet próbálja hangsúlyozni. Nem konkrét férfi kedvéért, nem is csak akkor, amikor párt keresek, egyszerűen csak a többi nővel szembeni vetélkedés kedvéért. Ez szerintem kb mindenkiben benne van, legalábbis ahogy látom a többi nőn, a legtöbben mindig igyekeznek valahogy túlszárnyalni a másikat. Itt a gyakorin is, a szexualitás kategóriában vetélkednek, hogy ki vállal be több extrémebb dolgot vagy kinek mennyire nagy a libidója, más kategóriában ki mennyivel jobb és felelősebb anya, megint más kategóriában ki mennyire jó háziasszony, szóval érted. Ez az általános vetélkedés valahogy a női természet része (szerintem), és általában nem konkrét férfi kedvéért van, hanem hogy jobbnak érezzük magunkat a többi nőnél.

2022. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, soha. Vagy kellek egy pasinak és csak velem foglalkozik, vagy annyira nem érdeklem őt és másokkal is flörtöl, akkor kioffolom, ennyi.
2022. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy is! Hülye lettem volna. Minek azt? A pasi még jót röhögjön a markába hogy két lány is liheg utána, ha nem több? Ha én annyira bejövök a másiknak, fontos vagyok, jól érzi magát velem, minden ok, akkor nem is kell versengeni, mert nem lesz kérdés hogy csak én vagyok és senki más. Rajtam ne nevessen senki hogy mennyire használhatja ki az érzéseimet, a határaimat és minden mást.
2022. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Kb 9 éves voltam és kb ennyire is volt komoly.


De már akkor megtanultam mennyire hlye ötlet, és soha többet nem csináltam ilyet.. :)

2022. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!