Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszólítanátok olyan nőt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítanátok olyan nőt, aki nem ad jelzéseket felétek, de nagyon tetszik? Vagy csak annyi a jelzés, hogy időnként mélyen összenéztek, de mosoly pl. nincs?

Figyelt kérdés

A mély összenézésből mit szűrnétek le?

Ha igen miért, ha nem miért?



2022. jún. 5. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Női szemmel írok: érdemes megpróbálni, legfeljebb visszautasít. A mély összenézés mosoly nélkül lehet ezerféle okból... lehet, csak elbambult / te érezted mélynek, lehet, hogy nincs jó passzban, lehet, hogy félénk / bizalmatlan.
2022. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőként én is azt javaslom, hogy kezdeményezz, különben lehet, hogy soha nem fog történni semmi. Hagyatkozz a megérzéseidre, én mindig ezt teszem, általában be is igazolódnak.


Én is félénk típus vagyok, és aki hidegen hagy, annak nem szoktam mélyen a szemébe nézni.


Milyen kapcsolatban álltok? Munkatársak vagytok?

2022. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem. Csak egy pultban dolgozom. Sosem beszéltünk még egy szót sem.
2022. jún. 5. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt néha olyan kanossági szint, amikor megtettem. Soha nem lett belőle semmi.
2022. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!