Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megharagudtok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudtok, ha a párotok elmegy időnként az anyjához egész napokra?

Figyelt kérdés

...mert vannak ház körüli teendők amit a kora miatt már nem tud megcsinálni, vagy legalábbis nehézkesen.

A páromnak nem igazan tetszik hogy kb 3-4 hetente el kell mennem és meg kell csinálnom néhány dolgot. Szerinte jobb lenne ha nem az anyámmal foglalkoznék, hanem vele.

Hozzáteszem, mindig akkorra szervezem meg, amikor neki is lenne valami elintéznivalója, vagy úgy próbálom megbeszélni vele hogy akkor iktasson be magának is valamit. És vele is töltök időt, de muszály néha Anyámnál is segíteni, ezt nem tudom kikerülni.

Kicsit megharagudtam rá.

Szerintetek kinek van igaza? F


2021. ápr. 24. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért haragudnék? Felnőtt, normális ember vagyok, nem féltékenykedő tini idióta.


De nyugi, pár év után azt fogod kívánni, hogy végleg maradjon ott.

2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is van igaza, az idős szülőkkel foglalkozni kell, milyen ember az olyan aki emiatt meg haragszik...? Ők neveltek fel hálával tartozunk nekik, sőt a párod is mert anyukád nélkül te se lennél.. Remélem hogy ez nem fogja azt eredményezni hogy hanyagolod az anyukád.
2021. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak kicsit haragudtál meg rá?

Mit szólna, ha minden hétvégén ott kéne dekkolnia neki is, és besegíteni a ház körüli munkákba, ahogy jópár nő teszi?

Párod egy kontrollmániás liba, én már reptettem volna.

2021. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda önző p_csa a párod.
2021. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Azzal nincs bajom, ha bárhova elmegy segíteni. Barátainak is szokott.

Viszont ha az anyjához megy, attól plafonon vagyok.

5éve vagyunk együtt, 2x volt ez alatt kb ott.

Az anyja egy barom. De ez más történet.


Szóvak nekem az ég világon semmi bajom azzal, ha valahova, valakinek elmegy segíteni


28l

2021. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mikor el egy 1-1 napra. Ha az anyjához megy, azt is fel szoktam dobni, hogy aludjon ott. De én nagyon introverált vagyok, nekem jól esik egyedül lenni. Mióta ezt megbeszéltük, ő is odafigyel, hogy lehessek valamennyit néha egyedül.
2021. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőd hisztis, éretlen és önző. Ha 3 naponta mennél akkor még talán megérteném, de ebben a helyzetben egyértelműen neked van igazad. Nem te tehetsz arról, hogy képtelen 1-1 napra egyedül elfoglalni magát.
2021. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Önző pitsa a párod. Inkább örülne, hogy gondoskodsz a csaladtagjaidrol. A3-4 hetente még nem sok.


N

2021. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moozygoo ***** válasza:
100%
Az mi már hogy a saját anyádnak nem segíthetsz aki felnevelt téged.....
2021. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!