Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy a mai huszonéves nők már nem hajlandóak a lakást, házat takarítani és elvárják egy közös kapcsolatban hogy takarítónő járjon időnként?

Figyelt kérdés
Ez is az amerikanizáció miatt van?
2021. dec. 14. 12:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

OK, Boomer


Nem, nem várjuk el. Ugyanakkor aki teheti, annak jól jöhet egy takarítónő, ugyanis ma már mindkét fél dolgozik, a nő nagyon ritkán marad otthon, hogy aztán övé legyen az egész nap takarítani, főzni és miegymás.

2021. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Te hajlandó vagy? Vagy az a nő dolga szerinted?
2021. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%

Fele-fele arányban kell(ene) végezniük ezeket, de általában mindkettő leszarja, ilyenkor jön a háziszolga alkalmazása, ami annyira azért nem gyakori, mert sokba kerül egy átlagos fizetéshez mérve.


Idő pedig nincs a sok hülyeségre, így "close enough" megcsinálja az, akinek ez számít, náluk pl. apám volt a tisztaságmániásabb, így - alkoholista, elnyomó és gonosz személyiségének dacára - a takarítást nagyon túlzásba vitte, a legtöbb ember - bármilyen nemű - nem csinálja ezt ennyire kényszerbeteg módon.

2021. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Főzés? Azt meg végképp nem csinálja ma már egy fiatal nő. A takarítás nem is napi dolog amúgy.

Porszívózni, feltörölni, porolni nem kell naponta.

Teljesen más kategória mint mondjuk napi szinten főzni...


2: Én igen, de nekem csajom se volt még soha, csak panaszkodnak pasi ismerőseim hogy a barátnőjük elvárja hogy jöjjön a takarítónő IS. Miközben vannak köztük olyanok akiknek marhára nincs jó fizetése.


De a nőket ez nem érdekli...

2021. dec. 14. 12:11
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, párom magától ajánlotta fel hogy fizeti. Két okból, egyik az hogy ő maga lusta és nincs kedve kivenni a részét így úgy gondolta ez a megoldás :D illetve, hogy rólam is levegyen terhet ha már mindketten dolgozunk. Eleinte nem akartam, mert pénzkidobásnak gondoltam de rájöttem, hogy amit nyerek ezáltal idő többet ér mint a pénz szóval már nem bánom. De nem volt elvárás. 26 éves vagyok
2021. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
22%
A puncinak ára van.
2021. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

S ugye egyáltalán nem olcsó mulatság a dolog, ha mondjuk havi szinten 5 alkalommal jön, mondjuk 5x2 órát az legalább 20 ezer forint.

Mert normális takarítónőt nem fogsz találni 2 ezer per óra alatt.


S 2 óra alatt egy kis lakást lehet feltakarítani, egy nagyobb ingatlannál ez simán van 3-4 óra is, a tarifa meg 30-40 ezer is lehet havonta.. vagy még több.

2021. dec. 14. 12:15
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én se várom el, persze, ha anyagilag megengedhetjük, akkor persze örülök. Ha nem, akkor meg menjen felesbe, ha már mindketten dolgozunk. A főzés szintén.
2021. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

Igazad van, nem főzök. (Én. Attól még csomó más nő igen)


Párom imád főzni, profi benne, hülyeség lenne ha én csinálnám helyette. (Szüleimnél ugyanez volt a szitu)


Cserébe én végzem a takarítás oroszlánrészét.

2021. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

9: Tehát még a pasid takarít is? Meg gondolom a nagy pénzt is ő hordja haza..


A nők tényleg kifacsarják a férfiakat.

2021. dec. 14. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!