Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akinek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek tetszenek az alacsony, nagyobb mellű lányok az ideálja?

Figyelt kérdés
Folyton azt látom, hogy valakinek vagy az alacsony, nagyon vékony nők tetszenek kis mellel, vagy magasabb, nagyobb mellűek.
2022. jún. 5. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A nagy mell minden nőn tetszik. Attól jobban már csak a nagyon nagy mell tetszik, szintén mindegy hogy milyen testmagasságú nőn.
2022. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem tetszik egy ilyen alkatú lány - legyen hozzá megfelelő kisugárzása ;)
2022. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Persze! Ha ez alatt nem egy kövér nőt értesz, hanem átlagos vagy vékony alkatút.
2022. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tetszik-nem tetszik, idő után úgyis megszokottá válna, én maradok inkább a személyiségnél, neveléselméletnél. :)
2022. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kövéret értek, teljesen normális testalkatú, fognivalóval.
2022. jún. 5. 12:43
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen én is egyetértek azzal hogy a személyiség fontosabb mint a kinézet, de most nem is erről volt szó hogy mi számít inkább.
2022. jún. 5. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem igen alacsony is lehet,meg kerek feneke
2022. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Az az ideálom.
2022. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!