Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony nokent miert baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony nokent miert baj, ha tetszenek a magas pasik?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom mondta, hogy nekem ugysem kell magas pasi, mert alacsony vagyok. Szerintem nem rossz a magassagom, 162 cm vagyok es ugyanugy megnezem a magas pasikat is, mint az alacsonyakat. Egyaltalan nem tudom elkepzelni azt, hogy egy pasit a magassaga miatt szeressek vagy eppen ne szeressek. Szerintem "jogom" van ahhoz, hogy barki tetsszen, sot, ahhoz is, hogy ha tetszunk egymasnak oszejojjunk.
2018. júl. 19. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Jo helyen kerdezed a sok kisebbsegi komplexusos torpe majd leolt mindjárt.
2018. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert szerintük matek alapján megy a vonzódás.
2018. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy magas pasit akarok, hanem, hogy nekem mindegy, ugysem ez lesz a mervado (tapasztalat). Csak nem ertem mas miert akarja meghatarozni, hogy nekem mi felelne meg es mi nem.
2018. júl. 19. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen nem baj.
2018. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a lány magas, ergo nem jön össze alacsonyabb pasival. Neked meg úgy is “mindegy”, mert neked ez “nem számít, nem befolyásoló tényező”.

Persze jogod van, ezt senki nem tudja neked megszabni. De az tény ha van egy 180 magas lány és a pasi mondjuk 170 érezheti magát kellemetlenül mindegyik fél. Van aki nem tőrödik ezzel, van aki ilyenkor férfiatlannak érzi magát vagy éppen a nő nem érzi magát nőnek egy alacsonyabb pasi melett.

Szerintem magasságkülönbségeken fennakadni hülyeség. Ha életem szerelme alacsonyabb kit érdekel? Nem attól fog jobban szeretni vagy megbecsülni, hogy én alacsonyabb vagyok.

2018. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi köze hozzá, hogy neked ki tetszik és ki nem.

Az említett ismerősöd szimplán csak egyszerű és felszínes.

Kizárólag az abban érintett 2 ember, nő és férfi dönti el, hogy összeillenek vagy sem. És jobb esetben nem a magasságuk alapján.

2018. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez 2 embertípusnak baj.

1. Komplexusos magas nő, aki fél, hogy elhappolod előre a pasit, aki "neki járna", "hozzá jobban passzolna"

2. Komplexusos alacsony pasi, aki szt az ilyen irreális ízlésű nők miatt nem tudott egy nőt sem megdugni még


Ezek meg mind komplexusos hülyék, nem kell rájuk figyelni.

2018. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem magasról le kell sz**arni ezeknek az embereknek a véleményét.

És ahogy írtad nem ezen fog múlni, és valóban nem.


Ha meglátsz valakit aki megtetszik , nem az lesz a lényeg elsőre, hogy na ez vajon hány cm is?? Ha megtetszett megismeritek egymást és szimpatikus és vonzódtok a másikhoz akkor ki a fenét érdekel, hogy ki mit gondol.

2018. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!