Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek 150...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek 150 cm-es lányok? Egy ilyen magasságú lányhoz maximum hány cm-es fiú illik véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 23:09
 1/7 anonim válasza:
19%
Megasságú? Talán mélységű. Ez kertitörpe, és egyébként a 2 méteres pasiknak szoktak tetszeni az ilyen lányok.
2019. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Én pont az ilyen kis pici csajszikat kedvelem leginkább. Persze, csak ha arányos testfelépítése is van hozzá. Szerintem nincs ilyen, h legfeljebb mekkora srác illik hozzá, nem ettől függ a boldogság... Én 173 centi vagyok, volt már alacsonyabb, és magasabb pasim is. Ha egyik felet sem zavarja a különbség, nincs baj. Vannak akiket zavar, de én ezt akkora butaságnak tartom, ha emiatt nem jönnek össze pedig amúgy passzolnának.

Amúgy meg vízszintesben nem számít a magasság, eltűnnek a különbségek... :)

2019. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 149 centi volt, apukám kb. 184 centi. Anyukám két évvel ezelőtti haláláig együtt voltak majdnem 37 évet.
2019. júl. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszenek. Szerintem 160-170 centis fiú illik hozzájuk, szerintük pedig 180-190.
2019. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a Hegynek mekkora nője van
2019. júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Imáááááádom az alacsony lányokat :)
2019. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy külön direkt tetszik az alacsonyság, de ha egy lány számomra szép arcú és vonzó alkatú, akkor nem gond ha alacsony.
2019. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!