Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnétek,ha a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselnétek,ha a jelenlegi pasid és az expárod haverok/barátok lennének?

Figyelt kérdés

A volt pasim egy barkácsboltban dolgozik.

A jelenlegi párom mikor elkezdte felújítani a lakását,hónapokig járt be oda vásárolni.


Mivel sokat járt be oda a pasim,sokat segített neki az exem, hamar összehaverkodtak,az exem még a dolgozói kedvezményével is besegített a vásárlásnál a pasimnak.


Sokadik pasis sörözésük után jöttem rá,hogy az exemmel haverkodik.Se a pasimat,se az exemet nem zavarja.

De engem igazából nagyon is zavar.


gondolom jól ki is beszélnek engem a hátam mögött.


A volt pasimat valamiért mindenki kedveli,közvetlen,vicces,jó társaságnak találják.

Még a szüleim is a mai napig kérdezgetik,hát az Attilával mi lehet?



2022. jún. 5. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak tudnak másról is beszélni, mint az Exről,

Nyugodj meg, nincs ebben semmi rossz.

Ez a te kapcsolatodat ne hátráltassa lelkileg :)

Ha az exed feldolgozta a szakítást, és te is.

Barátodat meg nem izgatja a dolog, akkor ez nem is probléma :)

2022. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző exemnek a legjobb barinője az volt aki gyerekként belém volt zúgva (utólag derült ki)

Legjobb haver mostani nőjének a legjobb barátnője meg a crushom xD

Szóval ilyen szituációimból kiindulva magadnak döntsd el kivel akarsz találkozni, vagy miből lehet kínos helyzet.

2022. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó. Nekem ez arról arulkodik hogy értelmes emberek. Tök jó.
2022. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A férjem gyerekkori haverja az egyik exem. Eleinte én sem tudtam erről. Nem zavar. Vagyunk annyira intelligensek mindhárman, hogy jól tudjuk kezelni a helyzetet.
2022. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!