Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes benne gondolkodnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes benne gondolkodnom, hogy komoly kapcsolatra is alkalmas lenne újra, vagy mire utal a jelenlegi viselkedése?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy sráccal akinek volt egy 10 éves kapcsolata, jelenleg 30as évei elején jár. Nagyon megtetszett, jókat beszélgetünk de nem tudom mennyire vegyem komolyan. Volt ugye ez a hosszú kapcsolata, aztán mikor ennek vége lett volt állítólag sok nővel + voltak kb 1 éves kapcsolatai. Mondd elég komoly dolgokat, velem eltudná képzelni a jövőjét, stb de mellettem is jelölget be sok-sok lányt. Engem ez nagyon elbizonytalanít, bár pár ismerősöm azt mondta ez ilyenkor még normális mikor nem vagyunk együtt. Mikor nincs kapcsolatban sok nővel van, sokat bulizik, ismerkedik (én legalább is így látom). Attól tartok hiába vágyik komoly kapcsolatra, gyerekre, rendes nőre, esküvőre (ezeket ő mondta) félek, hogy én komolyan gondolnám de ő mellettem is más nőket nézegetne. Viszont az eddigi párjaim is ilyesmik voltak, talán minden férfi ennyire hajkurássza a nőket ha nincs kapcsolata. Egyébként is hamar túl gondolom a dolgokat már ismerkedésnél sajnos. Csak sodródjak az árral lesz ami lesz alapon vagy inkább hagyjam mert csak hülyít?

Az mindenképp pozitívum a szememben, hogy volt egy ilyen hosszú kapcsolata amit tényleg komolyan gondolt.



2022. máj. 10. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz ómen de gyakori eset hogy a pasik nem egy kapcsolat előtt vagy az elején fogják magukat elkötelezni.


Bőven jobb egy olyannal ugyan aki nem tart talonokat es első randitol kezdve IS már korrekt a másikhoz, van ilyen ugyan, de ez fehér holló esete.

2022. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt lehet es kell is jol kommunikalni. Az se baj, ha teatralis a dolog, a szertartasok altalaban nagyobb hatassal vannak a masikra. Amikor deklaraltuk, (mit gonolsz, mi most mar egy par vagyunk?) hogy egy par vagyunk, akkor szepen letoroltuk magunkat a tarskeresorol, es lezartunk minden mas kapcsolatot, ami a korabbrol meg kisertett minket. A nyitottsagot is magunk mogott hagytuk. Igy senkinek nem kellett bizonytalankodnia. Vesd fel neki es mondd el a gondolataid ezzel kapcsolatban. Innentol nala pattog a labda, hogy mit es hogyan cselekszik. Ha nem valtoztat, akkor meg mondhatod, hogy csalodtal benne, es igy nem tudod tovabb folytatni. Nem olyan bonyolult dolgok ezek, csak erdemes tiszta vizet onteni a poharba, miheztartas vegett.
2022. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!