Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fiú az osztályunkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiú az osztályunkban folyton kínos helyzetbe hoz, piszkál és szid mások előtt. Ezenkívül minden rondaságnak elhord, pedig a többi fiu szerint teljesen átlagos vagyok. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

az az igazság h van amikor teljesen normális ha pl. nincsennek ott a spanjai akk nagyon jókat lehet vele beszélgetni

és kérlek segítsetek sztem én beleszerettem


2010. szept. 18. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
beleszerettél?? ebbe?? nah jóvanám én meg csodálkozok h mér nincs csajom a kedves megértő stílusommal...baszzátok meg mind kösz
2010. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy Te is tetszel Neki, de egyenlőre leplezni probálja Ez megmagyarázná, hogy miért viselkedik normális ha ketten vagytok és miért bunkózik, ha mások is vannak ott.
2010. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23:31 vagyok. Ezt sikerült remek magyarsággal megfogalmaznom. Újra: előfordulhat, hogy Te is tetszel Neki, de egyenlőre leplezni próbálja Ez megmagyarázná, hogy miért viselkedik normálisan ha ketten vagytok és miért bunkózik, ha mások is vannak ott.
2010. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az 1.válaszon jót aszaltam xd

a 2.válasszal pedig egyet értek :D

2010. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a 2. válaszolónak ésés h mondjam meg neki am arra gondoltam kiírom facebookra és bökjön meg ha ő is így érez azt ugyis cs én meg ő látjuk
2010. szept. 18. 23:44
 6/11 A kérdező kommentje:
és még azis beletartozik az igazságba h voltak már barátnői és mind ilyen 2-3 hétigtartottak
2010. szept. 18. 23:56
 7/11 Kamuuu ***** válasza:
1. én is ilyen vok és??? lehet az ő kapcsolatuk ha összejön tart 2 hónapig azt csá :D már bocs kérdező xD
2010. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamuuu bácsi megírja a tutit gyerekek ;DD xD
2010. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy rendkívüli módon bunkó, barom pasiba sikerült ám beleszeretned. Pedig természetemnél fogva kevesekre van jogom ilyen jelzőket címkézni, miután ezek nagyrészt rám is igazak. :D


Az, hogy foglalkozik veled annyit, hogy bunkózzon, sokat sejtet amúgy.

2010. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkor mondd meg nki kerek perec, hogy fejezze be a bunkózást és legyen férfi! Vállaljon fel! Ha nem akar akkor pedig küldd el az anyjába és járasd le a többiek előtt!


Kérdezd meg tőle a nyilvánosság előtt, hogy megtalálta-e a neten a pénisz gombás fertőződésére való krémet a neten. És hogy gyógyul-e már. Vagy mondd neki, hogy biztos a szülei gyakran kiabáltak vele kiskorában ezért szokott még mindig ágybavizelni, és hogy ez nem az ő hibája! :) Add az ártatlant! :)

2010. szept. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!