Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz engem mindig ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz engem mindig ez a jóképű srác, ha utána nem szólít meg?

Figyelt kérdés

Mi oka lehet ilyet tenni?

Én úgy vagyok vele, ha engem nem érdekel valaki, akkor nem nézem. Ha nézem, akkor előbb-utóbb teszek valamit.


Amikor először látott, úgy meghökkent, mint aki szellemet lát. Határozottan végigmért. Utána hátrafordult és huncutul nézett rám, de nem mosolygott. Majd egyszer fölémhajolt, mint aki benéz valahova, de nem tett semmit. Múltkor két percig egyfolytában nézett, úgy, hogy a falat támasztotta. Senki más nem volt a környéken rajtunk kívül. Én fel sem mertem nézni, olyan zavarban voltam. Pár hónap elteltével már nem ilyen durván nyomja, de mikor azt gondolja, hogy nem látom, a szemem sarkából mindig látom, hogy bárhol van épp, akkor figyel engem. Most utoljára pedig megelégeltem ezt már és olyan mélyen egymás szemébe néztünk, legalább 2 percig, hogy nem igaz. Nem mosolygott, mondjuk én sem,de ettől függetlenül sem történt semmi.

Miért csinálja valaki ezt? Nem értem. Tetszem neki? Nem tetszem eléggé? Gondolkozik? Nem tetszem? Hova tegyem ezt a viselkedést? Mi lehet mögötte?



2022. jún. 6. 19:58
 1/9 Hellmano ***** válasza:
42%
Mongjuk valakinek meg olyan fóbiája van, hogy egy kacsa figyeli mindig...az is létező dolog meg a tiéd is.
2022. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem néz téged senki.
2022. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg.
2022. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2022. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Engem is sokat nézett egy jóképű srác, aztán kiderült, hogy egy jó pasi is lehet szégyellős

Oda kell menni hozzá, megéri, aki engem nézett, két éve a barátom :)

22L

2022. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A)- Szégyellős

B)- Nem érdekled komolyan, elég vagy számára addig, amíg meglegelteti rajtad a szemeit

C)-Valami másért néz, valami feltűnő van rajtad

D)-Nem is néz, csak szeretnéd, ezért beképzeled

2022. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6. B vagy C lehet


110 cm a mellbőségem 😅

Lehet azért.

2022. jún. 6. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7


Öreg szűz férfi vagyok, őszinte kérdés, az sok?

2022. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, szerintem sok

Az enyém 87 és így sincs kicsi mellem.

2022. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!