Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú jól néz ki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú jól néz ki akkor az egyenesen arányos azzal, hogy mindig sürögnek körülötte a lányok?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam rossz pasinak (a lányok sem ahogy leszűrtem) de valami mégsem stimmel velem. 20 elmúltam már, de közöm nem volt még lányhoz.

Ez az én hibámnak tudható be és hiába várom a csodát nem fognak nálam kezdeményezni? Lányok, hogy is van ez, úgy őszintén?



2017. dec. 20. 08:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Ha a lányoknak kell nálad kezdeményezni akkor el kell szomorítsalak, nálad van a hiba.
2017. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem fognak kezdeményezni. Nem azért mert félnek, hanem nem érzik nőiesnek ezt a lépést. Nekem utána már nem férfi a férfi valahogy.
2017. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

De miért?

Végül is az sem mindegy, hogy ki mit ért kezdeményezés alatt. Nekem annyi már elég lenne ha nézne és mosolyogna vagy bejelölne és írna nekem, lájkolná a fényképemet.

Szinte mindenki ebben a korban az egyetemen ismerkedik és mindenki éli a szexuális életét. Nem azt mondom, hogy ezt kell követni, csupán csak rosszul esik és meglepődök, hogy mindenkinek csurran valaki nekem meg nem. Nekem nincs ahhoz merszem, hogy odamenjek minden szimpatikus csajhoz. Akkor így ne is várjak semmit?

2017. dec. 20. 09:08
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Értünk, nyugi.

Te nem vagy sikeres, és a sikeredet mégis lányok próbálkozásától várod.

Ez már egyetem, ide átlagba a lányok érett nőként jönnek, nem csorgatják nyilvánosan a nyálukat és bambulnak a helyes srác képeire.

De hogy a kérdésedre válaszoljak, aminek köze nincs a kifejtésedhez: Azért igen, elmondható a dolog általánosságban. De az hogy még mosolyogni se mosolyognak rád, szerintem annak a jele, hogy átlagon aluli vagy.

S semmiképp nem férfi. Egy férfi kezdeményez. És ha neked ez a világmegváltó nagy tökösséget jelentené, akkor elég szomorú, hogy neked egy Szia-t odadobni egy másik emberi lényhez ennyire nehéz, akkor bizony ugyanolyan selejt vagy....és nem mert így viselkedsz, hanem mert fel se fogod, és a nőktől várod a csodát.

Mire vége az egyetemnek, a felük menyasszony lesz már, másik felük épp feleség. :)

Te meg szingli. Már ha meg nem változol...

2017. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Pedig akkor lennél férfi egy csaj szemébe ha felkapnád a tökeid és te magad kezdeményeznéd a dolgot. Az ugy nem fog menni hogy csak vagy és várod a sült galambot
2017. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj,a jó külső egy dolog.Ha emellé nem vagy karakán,sok jó dolgot elszalasztasz.Már az jó pont,ha oda mersz menni mondjuk egy szaktársadhoz,és megkéred,hogy segítsen egy bizonyos tárgyból,mert gondod van vele.Vagy simán elhívod kávézni.Magabiztosság a kulcs.
2017. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Óh. Hát ezt bizony szomorúan hallom.

Eddig úgy gondoltam, hogy ha már ilyen kis tutyi-mutyi, nyomi a személyiségem akkor azt legalább kompenzálja a külsőm. De ha nem mosolyognak rám akkor igazad van abban, hogy mégsem lehetek az egyetem szépfiúja :)).

Ez végképp megerősít abban, hogy ne merjek kezdeményezni.

Ellentmondásos a válaszotok. Hogyan legyen valaki tökös ha nem éreztetik vele, hogy gyere ide mert rád van szükségem? Lehetetlen így megváltozni.

2017. dec. 20. 09:21
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg szívem mélyéből mondom, hogy ha majd egy nap igazán férfivá érsz magadtól, megérted ezt az ellentmondás, és kívánom hogy hamar legyen, és ne légy egy savanyú, nőket okoló ember mert onnan kijönni már nem lehet. Ne aggódj, a legtöbb kordbeli fiú még mindig el van maradva a másik nemtől olyan 2-3 évet.
2017. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Átérzem én is ezt a helyzetet. Igaz én oda mernék menni, de nem igazán érzem, hogy bárkihez is oda kellene mennem (nem igazán érdekel a csajozás, elvagyok egyedül is). Viszont én mindig azon tűnődtem, hogy nem feltétlen kellene direkt módon csajozni. Értem ezalatt, hogy nem az az egyetlen út van, hogy ott sétál egy csaj és hatalmas bátorsággal le kell szólítani és elhívni ide-oda. Szerintem a spontán ismerkedés lenne a legjobb, amikor csak valami véletlen folytán megismerkedtek. De valamiért ez elég ritka.
2017. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Itt nincs mit várni a férfivá érésre... Nem lesz olyan már, hogy hopp: megvilágosodok és máshogy látom a világot és elfelejtem az eddigi gondolataimat és tapasztalataimat csak mert 20 helyett mondjuk 24 lettem. Ez olyan, hogy hiába akarok valamit ha az nem lehet. Te mondtad: egy vonzó pasi távol áll tőlem, akkor miért forcáljam azt, hogy annak tűnjek?

Én szeretnék csajozni meg ki szeretnék próbálni mindent. Nem is a korom aggaszt, hogy már 20 vagyok mert ez még semmi, inkább csak az a tény, hogy minden olyan mint ezelőtt 5 évvel. Nem lettem több senki szemében ennyi idő alatt.

2017. dec. 20. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!