Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolyoghat rám ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyoghat rám ez a srác?

Figyelt kérdés

Egy területen dolgozunk, ő nemrég jöhettek oda kb 2-3 hónapja.Néhány hete vettem észre, hogy egyszer jött be cigizésből én meg mentem haza, és rám nézett mosolyogva,de nem köszönt vagy vmi nem is ismerjük egymást.Aztán amikor jövök be a munkahelyemre általában előtte kell elmennem, néha oda pillanatok és többszörösen láttam már, hogy néz.Tegnap eljött arra amerre én dolgozok (amúgy nem nagyon szokott arra járni) és köszönt most először,meg mosolygott is.

Aranyos amúgy ahogyan mosolyog,de nem jön be mint férfi.


2022. jún. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

„jött be cigizésből”


Szerintem itt állj meg a dologgal, és vágd el magad az ilyen függőktől!

2022. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szereld le elfordulással vagy ilyesmi még mielőtt kicsesznél vele és azt hinné van nálad esélye!
2022. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerüld a szemkontaktust!
2022. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kelts benne illúziókat azzal, hogy keresed a tekintetét, mert joggal véli bátorításnak, holott nálad nem jön be. Ne keresd a találkozásokat, sem a szemkontaktust. Érteni fog belőle. Ha mégis kezdeményezne, mondd azt, hogy foglalat vagy és jól elvagytok.
2022. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De biztos, hogy tetszem neki.Lehet csak barátkozni akar, és olyan kedves fiú fajta.
2022. jún. 11. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért írod azt, hogy Neked nem jön be, ha olyan kedves fiú fajta?

Döntsd el, hogy mit is érzel valójában iránta. Hosszúidőn áttudnád tolerálni azt a tulajdonságát (nem írtad, de mit, nem is vagyok rá kíváncsi), amiért nem jön be? Hu végleg kimondod, hogy igen (Ide ne csak a mostani fellángolásból indulj ki!), akkor rajta. Tedd az ellenkezőjét annak, amit fentebb írtam.

2022. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!