Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, melegek! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, melegek! Mi a véleményetek Orbán Viktor fiatalkori kinézetéről?

Figyelt kérdés

Sztem nem rossz.

Nagyim szerint nagyon jól nézett ki.



2022. jún. 9. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Nézz tükörbe. Aztán 40 év múlva is.
2022. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Fiatalon szerintem sem volt rossz. A korához képest most is jól fest.
2022. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Igen, jó példa rá, hogy a férfiak az idővel "sármosodnak". Ja, nem :D
2022. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem sármosodott idővel, nyílván fiatalon jobban nézett ki. De KORÁHOZ KÉPEST most sem rossz. Nézz meg egy átlag magyar melóst az ő korában.
2022. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tettem fel kérdést erről érdekességként, linkeltem is egy fiatalkori interjúból kivágott képet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__1..

2022. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Azt leszámítva, hogy már akkor is törpe volt, arcra nem rossz, helyes kis roma srác volt. Aztán ma meg úgy néz ki, mint aki mindjárt kipukkad, és méretben passzoló öltönyt sem képes magára találni. Szégyen ha megjelenik valami nemzetközi társaságban, már a ruháján látszik, hogy igazi igénytelen prosztó.
2022. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az esetem.
2022. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Fiatalon nem volt csúnya, most már nagyon le van pukkanva a korához kèpest is.
2022. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Utálom az egész fideszes retyerutyát, teljesen ballibernyák vagyok, szóval még véletlenül sem az elfogultság beszél belőlem, de a fiatal OV szerintem tök jól nézett ki. Jóképű kis cigánycsávó volt, ráadásul karizmatikus. Utóbbi sajnos még mindig igaz rá.
2022. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Aluljárókban szoktak pont ilyen külsejű férfiak cigit lejmolni (már amikor nem otthon, a telepen verik a feleségüket és a 12 gyereküket).
2022. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!