Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalkori nagy szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkori nagy szerelemmel álmodtam és nagyon bűntudatom van?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nevetségesen hangzik, de nagyon rosszul érzem magam, pedig semmi olyan nem történt az álmomban sem. Elszavaltam egy verset, ami a régi nagy szerelmemre emlékeztet, álmomban ő biztatott, és utána gratulált is utána.

Van párom már egy ideje, és nagyon szeretem őt, most pedig bűntudatom van, nagyon rosszul érzem magam.

Lehet, hogyha ezt másról olvasom, hülyének nézném.

Miért álmodtam egyáltalán vele? Hogy tűnjön el teljesen az életemből?


2017. okt. 8. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem fog eltűnni.


Viszont azért is lettél az aki vagy, akit a mostani párod is szeret, mert az első kapcsolatod alakított rajtad.


De azért is lehet bűntudatod, mert valójában nem jó a kapcsolatod a mostani pároddal, csak nem mersz váltani vagy változni. Az álom csak a ráadás, ami mutatja, hogy hogy nem megy a szőnyeg alá söprés.

2017. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyen bűntudatod, ez csak egy álom. :) Nekem most nincs barátom, a szakítás óta minden éjszaka az exemmel álmodok. Szinte az eltelt napot álmodom meg úgy, hogy milyen volna, ha velem van. A hétvégi családi ebédeket, a közösen tervezett jövőbeli programokat... :D Ez sokkal rosszabb, mint egy egyszeri álom. Ne foglalkozz vele. :)

21N

2017. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emlekezet nem ugy mukodik hogy tudatosan el tudj felejteni valamit. Ha eleg emlekezetes volt akkor soha nem tudod elfelejteni, csak 60 evesen amikor elkezd leepulni az agyad.
2017. okt. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bazzzz ez egy álom!!!!!!!! Nem nevetségesen hangzik, hanem végtelenül nevetséges. Hogy a pics@#ban lehet valakinek egy álom miatt bűntudata??? Te beteg vagy...
2017. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álom nem tudatos dolog, a tudatalattiból fakad, ergo nem tehetsz róla, hogy vele álmodtál. Másrészt, van, hogy az embernek ébren is eszébe jutnak az első nagy szerelemmel kapcsolatos élmények. Ezt sem értem, hogy miért kéne szégyenleni, kitörölni, hiszen ez is az élet része volt, elmúlt.
2017. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!