Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vélnétek,hogy a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélnétek,hogy a barátotok zsugori veletek szemben is?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra,hogy soha nem hív meg egy fagyira sem se hasonlók 🤷 kicsit kellemetlen és ne értse félre senki nem vagyok egy pénzleső csak szerintem egy férfinak néha illő lenne a barátnőjének kedveskedni apróságokkal és itt nem egy vagyont érő tárgyra vagy ékszerre gondotlam.

2022. jún. 9. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Te meg szoktad lepni pl a kedvenc csokijàval? Vagy megfözöd amit szeret meglepibe? Ezek oda vissza alapon kellene, hogy müködjenek szerintem írom ezt nöként.
2022. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Ha én folyton meghívom, ő meg engem soha az rosszul esne. De alapvetően nem várom el az ingyen cuccokat csak mert nő vagyok - esetünkben elég vicces is lenne, hiszen én keresek többet kettőnk közül. :D
2022. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen ferfiak hogy maguknak valók. Maguknak kaparják a gesztenyét a párjukra irigyek azzal smucigok.


Nem zudják azt higy a szeretet nem az irigységnél kezdodik. Hogy azzal akit szeretek megosztok bármit vagy az életem is.


Nem tudják mi az hogy család, osszetartás hogy a párod minimum ooyan fontos neked mint saját magad magadnak.


Szerintem az ilyenek akkor sem jonnek majd rá erre amikor a halálos ágyukon fekszenek majd hogy tobbet ér az hogy a párod megfogja a kezed mikor haldokolsz mint a kacsalabon forgod.


Valamiert a ferfiaknál elso a penz es anyagi javak minden más csak utana van.

2022. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
1 ha vki azert ad csokit a párjának mert az neki csokit adott, az vmi übergáz kaocsolat
2022. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

#4

Szerintem meg az az übergáz ha valaki mindig csak elvárja az ajándékokat, meglepiket és semmi kölcsönösség nincs.

2022. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

5 ne csavard ki nem egyoldalisagrol irtam. Hanem arrol ha csak kolcsonosségen alapul a kapcsolat mint vmi uzlet.

Gusztustalan ha vkit a saját párjának nem tud adni csak szeretetbol akár, önzetlenul es nem azert csak mert ő is meghívott akkor már visszahivom.


A kolcsonosség az ugyanaz mintha nem adnál semmit. Csak törlesztesz a màsiknak mert ő adott.


A barátom mikor pl elkezdte magát futtatni nekem hogy vásárolt szulinapomra, egybol.lehűtőttem azzal hogy tudom hogy csak azért mert korabban en is neki es csak formaságbol (sőt még arra is figyelt hogy nagyjábol velem egyezo ertekben adjon ahogy neki en adtam)


Egyből értette hogy mirol beszeltem es megháromszorozta progikkal élményekkel. Hogy nem arrol van szo ne higyjem azt hogy ő nekem csak törleszt mintha tartoz a.

2022. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*tartozna
2022. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy fagyit sajnál tőled, az majd mikor gyesen leszel a gyerekével is sajnálni fogja tőled a kenyeret meg a gyerektől a pelenkát.
2022. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

#6

Oké. De itt adott egy kérdés ahol "követelőzik" az egyik fél hogy sose kap semmit. Valaki rákérdezett, hogy amúgy ő szokott-e bármit tenni a másikért vagy csak várja az ingyen sültgalambot. Nem kell felháborodni. :D

2022. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsugori ferfiakrol szol a kérdes akik sajnálnak mindent attol is akit elvileg szeretnek.
2022. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!