Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan fiúval aki nélkülözik és zsugori?

Figyelt kérdés
és csak a nagyon fontos dolgokra add ki pénzt nem költ új ruhákra csak ha már nagyon muszáj és akkor is ép olyanra ami le van árazva
2013. jún. 4. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok zsugori de szerintem igaza van... nem zsugori csak takarékos. Akkor lenne zsugori ha pl évfordulora nem venne semmit a nöjének vagy ha sétálnak akkor nem hivja meg fagyizni, vagy nem ül be vele kávézni vagy akármi...
2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nem költ új ruhákra csak ha már nagyon muszáj " Nekem ebből az jön le, hogy nem épp igényes, tehát így már szóba sem jöhetne. Nem azt mondom, hogy költsön havi több tízezret új ruhákra, de azért legyen már igényes magára pláne, ha meg is teheti.


19/L

2013. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek Shevy-vel.

Szerintem inkább örülj,hogy nem könnyelműen bánik a pénzzel.Ismerek olyat,aki például az első héten elveri az egész fizetését.

2013. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ezt úgy hívják spórolás. Legalább előre gondolkodik és nem veri el minden felesleges dologra a pénzét.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2:Én se költök ruhákra,csak ha már muszáj,de az nem azt jelenti,hogy rongyosan járok.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha igénytelen akkor nem.

De az alapvetően nem baj, hogy ha inkább olcsóbb ruhákat választ

2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
minden álmuk egy kapari csóró
2013. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem 22l
2013. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha spórol nem zavar, de a zsugoriság már igen. 19/L
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!