Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Társkeresőkon nem lehet mert vissza sem írnak. Neten már próbálkoztam és találkoztam is de eddig csak kihasználtak. Hol lehet normális lányokkal, nőkkel ismerkedni? Sosem volt még barátnőm, és így kimaradok mindenből. Nincs kivel menni koncertekre vagy kirándulni vagy közös élményeket szerezni vagy akármi. És ez szörnyen rossz.

29/f


2022. jún. 11. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszem, hogy a helyen múlik nálad...
2022. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Inkább a módszereiden meg az ízléseden
2022. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdést érted Csillagpor? Ha van neked mondjuk 50 ezer forintot amit elakarnál költeni mondjuk egy polora, de nincs az a póló sehol amelyiet te akarsz akkor hol fogsz venni és elkölteni? Ha én esélyt sem kapok arra hogy ismerkedjek vagy beszélgessek lányokkal vagy nőkkel, akkor hogyan mutassam azt ki hogy én milyen vagyok? Utcán nem lehet ismerkedni mert lehet zaklatásnak veszik a mai világban. Neten már nem nagyon lehet ismerkedni, Baráti társaságom neke nincs. Munkahelyen én nem tudok mert egyéni vállalkozásom van. Edzőteremben általában a párjukkal mennek a hölgyek edzeni.
2022. jún. 11. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyen, az utcán, árúházban.
2022. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha már mindenhol próbáltad és sehol nem jött be, nem fogunk tudni újat mondani🤷🏼‍♀️
2022. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nőket a férfi státusza hozza igazán lázba. (Olvastam is róla cikket) Ezért vonzódnak annyira a híres színészekhez, zenészekhez, sportolókhoz, stb. Legyen házad, kocsid, jó állasod. Ez arra is magyarázat hogy a nők miért vannak annyira oda az öltönyös, inges, napszemüveges férfiakért.

Hypergámia.

2022. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!