Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismer olyan oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismer olyan oldalt ahol aszex lányokkal lehet ismerkedni kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Én magam nem igénylem a szexet, simán elvagyok nélküle. Nincs semmilyen fizikális vagy mentális problémám én ilyen vagyok, ilyennek születtem. A való életben nem találok olyan lányt aki elviselné hogy én nem akarok szexszelni. Ez nem betegség, ez csak egy állapot! Viszont az ember társas lény, így én sem szeretném egyedül leélni az életem. Sikerült már valakinek aszex párt találni a neten?


42F



2022. márc. 9. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Fb csoportok? Vannak direkt aszex csopik.


Esetleg ha a társkeresőn van olyan lehetőség hogy "barátkozni" vagy "aszex". Mármint megadod, hogy ilyen feltételek alapján javasoljon ajánlatot.

2022. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!