Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok késve ha 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el vagyok késve ha 24 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon visszafogott lány vagyok, kevés barátom van most kezdek 'nyitni' a világ felé.
2022. jún. 11. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy elkésve, nyilván nehezebb lesz, mintha 10 éve gyakorolnál.
2022. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Meg lehet kérdezni, hogy mi az oka annak, hogy csak most nyitsz a világ felé vagy mire gondolsz ez alatt pontosan?
2022. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
igen, gyorsan add le az igényeidet, elvárásaidat és legyél a barátnőm
2022. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem vagy elkésve semmivel se, nyugi :)
2022. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nő vagy. Regisztrálj Tinderre és 1 óra múlva már tele is leszel megkeresésekkel.
2022. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy el vagy késve, meg nem is kell ezt nagy dobra verni szerintem, ha szóba kerül max elütöd azzal, hogy nem találtál még olyat, akivel komolyra fordulhatott volna a dolog, blabla. Senki nem fog kivallatni, hogy hány kapcsolatod volt, meg kikkel, mit csináltatok stb. Sőt, ha ismerkedés elején valaki az előző kapcsolatáról panaszkodik, az elég intő jel...


A "visszafogottság" más kérdés, ha emiatt nem volt senkid és ha ez azt jelenti, hogy kukán ülsz, és 2 szót nem lehet veled váltani és döntésképtelen vagy. Én randiztam ilyen lánnyal, aki külsőre tetszett is, de nagyon kiábrándító volt és semmi nem lett belőle. Ha a nyitottság azt jelenti, hogy te is érdeklődsz a másik iránt, jól érzitek magatokat, megvan a vonzalom, akkor semmit nem fog számítani, hogy volt-e kapcsolatod.

2022. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy úgy hogy irány a tinder ott tudsz találni párt magadnak.
2022. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a keresőt is el felejtetted hasznàlni


Napi nagyon el vagyok késve ...

... Annyi ilyen kérdés lehet y lehetne klubbotok - heti 1 ilyen beíras minimum van , előző srác 27 évesen írt be

2022. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!