Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le ilyenkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le ilyenkor egy férfiban?

Figyelt kérdés
Hónapokig fűz egy csajt, majd mikor egyszer megkapja eltűnik (pedig még élvezte is azt az egy alkalmat). Magyarázzátok már el nekem fiúk, légyszi, mert én ezt nőként nem értem. Miért éri meg neki ennyi ideig fűzni, ha csak egy szexet akar? Mi a jó ebben nektek? Tetszik egyáltalán nektek ilyenkor a lány?
2022. jún. 11. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

1. Mentálisan nincs rendben.

2. Nem élvezte veled az együttlétet

2022. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

A pasik évekig is tudnak talonokat tartani akivel folyamat kontaktban vannak es aki gyenge pillanatában bármikor meghúznák.

Ők nem csinálnak ebbol erzelmi drámákat.

Valamelyik gyumolcs beérik ma, másik meg 1 év mulva. Jovanaz.


Általában csak ahhoz kötőd ek erzelmileg aki meg tudta őket ill a szivuket fogni.

2022. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Azért csinálják mert ha közölnék veled hogy mit szeretnének, valószínű megszakítanád velük a kapcsolatot, így eljátsszák hogy téged akarnak, meg hogy mennyire imádnak, aztán mikor megkapnak, eltűnnek .
2022. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*akit gyenge pillanatában
2022. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1: írtam, hogy élvezte, én voltam ott, talán én jobban meg tudom ítélni.


2: köszönöm!


3: félreértetted a kérdést, ami arra irányult, hogy miért jó az, hogy egyszer meghúznak egy lányt és mindössze ennyit akarnak? Lehet ez olyankor is, mikor előre közlik, hogy csak szexet akarnak. Miért akarnak csak egy szexet bárkitől is?

2022. jún. 11. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen! Van aki semmi mást nem akar egy nőtől csak azt, hogy lefeküdjenek. Az pedig, hogy miért érte meg hónapokig neki? Nagyon egyszerű.. Lehet egyidejűleg ugyan azokat írta másik három lánynak is. Én sose érettem, hogy miért jó így játszadozni. Sokkal korrektebb, ha ismerkedés elején elmondod, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot és ettől még simán lehet részed szexben, ha a másik fél sem akar éppen komoly kapcsolatot. Felesleges játszadozni a másikkal és húzni a másik idejét, de sajnos vannak alattomos emberek.


Te ettől nem érsz kevesebbet kérdező.

2022. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező te ugyan olyan egysíkúan gondolkodsz mint minden nő szinte. Mit nem lehet ezen érteni?

Van mindig egy két maszek. Teljesen mindegy meddig kell velük beszélgetni. Az nem erőfeszítés. Ha úgyvan akkor meg durr bele, és ha tudjuk hogy többet lazába nem akarna csak waaaa akkor házasság meg kapcsolat gyerek akkor léc. Pont

2022. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7: sehol se írtam, hogy a nő többet akarna.
2022. jún. 11. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Már régen le mondott rólad lelki szinten ,már akkor amikor elősször vissza utasítottad mint férfit és a közeledését,de minden férfi küzd és már csak az marad benne hogy akkor is meg szerez ha évek kellenek hozzá,de amikor meg történik onnantól az a vágy is meg szűnik és kész ennyi volt, van az az idő ami után már nem erőltetjük ez mindenkinél más
2022. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az ilyen hobbybol csinálja ezt, már mint h prédákra vadászik

megvolt kipipálja fejben aztán megy a következőre

örülj neki h jó volt, így legalább egy kellemes emlék

ha rossz lett volna, és utána lép le az egy kellemetlen emlék lenne

nem tudsz vele mit csinálni bolond

2022. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!