Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Exemmel szakítottunk. Letiltott a közösségi oldalról. Ő megcsalt, de nemtudta h tudom, így mondva csinált okból mentünk szét. Ő felvállalta kapcsolatban azt akivel megcsalt. 3 hét elteltével sms ben írta hogy boldog. Egy barátja mondta nekem hogy csinált egy áloldalt egy közösségi oldalon és amikor összeülnek azon keresztül nézegeti a profil oldalam(amin nem lát semmit csak pár régi fotóm). Ezt pasik miért teszik?

2022. jún. 11. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nem konkrétan pasik csinálják, hanem az ilyen zakkant EMBEREK

kérdésre a válasz nem nem normális

2022. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is exem olyan hogy még mellettem is lesegette az exét.

Azt kereste hogy kárörvendhet e rajta. Elvált e szakitott e az uj párjával, meg ilyenek, hogy röhöghessen.

2022. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én oldalamon semmit nem lát, nekem nincs rajta semmilyen info, pár régi fotó(akkor készültek amikor még nem is ismert) . Nem is használom aktívan, nem osztok semmilyen információt rajta. Tehát a "semmit" nézegeti.
2022. jún. 11. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az addig oke. De ezt ő nem tudhatja mikor fogsz kitenni egyszer szerelmes ömlengéseket uj pasirol másszor szakítós idezeteket az uj pasival.


Szakitas utan a pasik általában informáciovadászok. Es rosszindulatbol.


Vagy ha szexkapcsra utaznak az exszel akkor is infovadaszok.


Ritka az aki kitorli simán helybol az eletébol az exnőt

2022. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális olyan értelemben, hogy sokan csinálják, és nemtől függetlenül.

Természetes kíváncsiság, de nem akarja, hogy tudjál róla, elég hülye, hogy társaságban nézegeti.

2022. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem. Talán nekem azért nem normális mert én nem szoktam, csak a saját és szeretteimmel foglalkozni, aki az életemben vannak.

Az említett ex ráadásul tudja h nem használom az oldalt, tehát semmit nem tud meg rólam 😃Ráadásul tudatmódosító használó, úgy szedi fel a nőket hogy nem mondja meg azonnal, csak "menet" közben. Nem ítélem el őket, de a környezetmben nem viselem el őket, mert kétszínűek, hazudoznak össze visdza, ego meg a magasban a semmire.

Mindegy is, csak kivi voltam véleményekre. Köszönöm szépen 🙂

2022. jún. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!