Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha minden nap talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha minden nap talál valami indokot(hibát) a kapcsolatunkban, és azt mondja, hogy költözzek el, ha ilyen/ olyan vagyok/ilyen vagy olyan vélemènyen vagyok,vvagy költözzek el, ha ez nem tetszik nekem valami?

Figyelt kérdés
Én megértem, hogy ezek amúgy teljesen jogos érvek, mert ha nem tetszik valami, akkor elmehetek melegebbre is, de ezeket hallani milyen rossz érzés már naponta hallani...
2021. márc. 23. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem költözz el! Komolyan mondom. Azzal az emberrel, aki ki akar dobni, mihelyst valami nem tetszik neki, önkínzás együtt élni. Miért csinálod ezt?
2021. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják zsarolásnak, lelki terrornak. Normális? Nem.
2021. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő már ki szeretne szállni ebből a kapcsolatból, csak nem meri kimondani, inkább azt várja, hogy te mond ki, hogy vége.
2021. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem, amikor az exem állandóan ezt vágta a fejemhez, ha valami nem úgy történt, ahogyan ő akarta. Aztán, mikor tényleg összecuccoltam és elköltöztem 12 év után, akkor zokogva könyörgött, hogy ne menjek. Késő bánat volt.
2021. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott és soha vissza se nézz rá.

Nem érdemel meg téged.

2021. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem költözöl el? Nem hiszem hogy sok örömöd lenne ebben a kapcsolatban. Ne pazarold az időd hülyékre.
2021. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem valaki elküldene/ kidobna, elég volna csak egyetlen alkalommal jeleznie, hogy nem kér belőlem, képtelen volnék tovább vele maradni. Ha elküldtek, milyen jogon nem húzol el onnan mégsem? Nagyon gáz, ne haragudj , de végtelenül szánalmas. Ilyesmivel nem játszadozunk, ezeknek a dolgoknak súly van.
2021. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezt mindenki tudtára adva csak


Hát nézzétek... Első összeköltözős-együttélős párkapcsolatom. Oké, fejben megvan az alap, a normák, hogy ez nem jó, hogyan jó, de akkor is, eddig úgy voltam vele (a dologgal), hogy na ja, dühében mondja.. meg nem komolyan... na de ezeket a kommenteket olvasva már tényleg rohadt gáz ez így

Áh..

2021. márc. 23. 16:39
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy 21 vagyok és N
2021. márc. 23. 16:39
 10/14 A kérdező kommentje:

#1-es Ez is amúgy erős, hogy látatlanban valaki ezt írja határozottan, szóval nem, nem Veled van a gond, hanem a szituval magával és ezt ez is mutatja



#2 Nem, nem az


#3 Lehet, de már egyszer kimondta amúgy. Aztán visszasírta Magát


#4 Ne haragudj, de megkérdezném: miért tudtad olyan sokáig bírni? Annyira szeretted vagy annyira türelmes vagy, megbocsátó?


#5 Lehet, az lesz.. de nagyon hamar..


#6 Jobb szerintem, ha több részletet nem mondok, de tömören igazad van, semennyi örömöm nem lelem ebben a kapcsolatban


#7 Hát igen sajnos én is elég cink módon viselkedem, hogy ezt tűrtem eddig és ez tény

2021. márc. 23. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!