Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig nézeget, még szemeztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig nézeget, még szemeztünk is, majd ezután 1 percre mikor hátranézek, már más nővel kokettál és azt viszi? Miért csinálja ezt egy pasi?

Figyelt kérdés
Annyira megalázó volt. Ott álltam mint egy hülye, hogy ez most mi. Majdnem sírva fakadtam és eljöttem. Baromi rossz érzés volt mással látni. Meg mi értelme ezt csinálni, hogy szemezek valakivel, aztán viszek egy másikat? Létezik, hogy azért, mert mindig csak néztem, de nem mosolyogtam rá és baromira nem tudta ebből, hogy mi a helyzet vagy ez kizárt?

2022. jún. 11. 15:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Miért játszmáztál? Ha tetszett, miért nem tudattad vele? Ha játszod a jegkirálynőt, nem csoda, ha összejön inkább olyannal, aki ki is mondja, ha akar tőle valamit.
2022. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Mert annyira tetszik, hogy zavarban vagyok és nem olyan könnyű ez hidd el.
2022. jún. 11. 15:39
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

Te beszélsz a másikra, amikor a legkisebb érdeklődést sem mutattad felé, pedig bejöttél neki?

Ebben a történetben nem a másik viselkedése a megalázó. Jól tette, hogy egy értelmes, és őszinte nőt választott, nem olyat, akinek még egy mosoly is derogál.

2022. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
75%

"Mert annyira tetszik, hogy zavarban vagyok és nem olyan könnyű ez hidd el."

Ha neked egy mosoly nehézséget okoz, akkor feltétlenül keress fel egy pszichológust, mert nagyon durva szociális problémáid vannak.

2022. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hát én ha tetszik az pasi és zavarban vagyok, akkor vigyorgok, mint a tejbetök.
2022. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák.
2022. jún. 11. 15:44
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol kell elképzelni, és milyen szituációban, egyszeri alkalomról van szó? Annyira tini kérdés!

Lehet, hogy az adott nőt ismerte, és elmentek beszélgetni, minden szexuális vonzalom nélkül, így is lehet, ha nem ismered.

2022. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenek :D

Nekem olyan is volt hogy egy csajjal csokolózas közben folyamat velem szemezett egy srác 🤣

2022. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Konditerem. Soha nem beszéltünk eddig.
2022. jún. 11. 15:53
 10/44 anonim ***** válasza:
70%

1 Hagyjuk ezt a “férfiak nem értik” dolgot. Nálam mindig érzékelték és levette érdekes mindegyik(nem sok az tény), ha tetszett nekem… ezt most komolyan mondom.


Munkahelyen meg szó szerint az 1. nap már a barátnőjét emlegette a pasi egy szitu során, ami igen lehetett flörtösebb helyzet és volt valószínűleg némi vonzalom, de azt pont nem szántam flörtölesnek.. mégis egyből felhozta a bnőjét, ergo levette ő is, hogy tetszhet nekem..


Szóval nem tudom, vagy én adok egyértelműbb jeleket, de egyébként is az a tapasztalatom, hogy pont hogy a férfiak arányaiban inkább vesznek mindent “jelnek”, a nők pedig inkább alábecsülik a férfiak részéről a közeledési szándékot.. es ezt nem csak én mondom, hanem olvastam is ilyen vizsgálat eredményt.


Úgyhogy magam tapasztalata és a fenti, hogy azért a férfiak sem autisták, sőt.. legalábbis nem mind. nálam pl mindig is kezdeményezett, ha az illető AKART IS valamit.

N

2022. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!