Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 éve vagyunk együtt. Az utóbbi hónapokban nagyon sokat veszekszünk. Sokszor ok nélkül nekem esik olyan dolgokkal hogy biztos megcsalom, hazudok neki, direkt bosszantom (holott szó sincs ilyenekről). Eléggé boldogtalanná és depresszióssá tesz ez, nem tudom meddig bírom idegekkel. Sajnos többször próbáltam megbeszélni férjemmel ezeket de mintha a falnak beszélnék. Viszont pár hete megismertem valakit a munkahelyemen, elég sokat beszélgetünk és érzem hogy sokkal jobban figyel rám mint a férjem, érdeklődik irántam stb. Tudja hogy férjnél vagyok, hogy semmiképpen sem lehet köztünk több mint barátság, viszont azt hiszem kezdek beleszeretni. Próbáljak meg kevesebbet találkozni vele és próbáljam meg megmenteni a házasságom, vagy inkább adjam be a válókeresetet és keressem a boldogságot más oldalán?

2022. jún. 11. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Én válnék, mert nem szeretek boldogtalanul élni, de itt majd írják, hogy ments meg a házasságod. Persze egy próbát megér, de te tudod, hogy mennyire menthető, nem én élek benne.
2022. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem működik a házasságod, válj el, de ne egy új fellángolás miatt. Az újdonság varázsával a régi kapcsolat nem tud versenyezni, aztán amikor elszáll a rózsaszín köd, az új sem biztos, hogy jobb lesz. A férjed szerintem ugyanúgy nem érti, hogy mi a baj. Valószínűleg elbeszéltek egymás mellett. Talán megpróbálhatnátok a párterápiát.
2022. jún. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!