Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben? ( Bővebben lent, lehet hosszú lesz . )

Figyelt kérdés

Hát nemis tudom hogy kezdjem... Van egy srác aki nagyon régóta tetszik nekem, 8 hónapja kb. úgy alszok el hogy a fejemben jár. Mindig. És nem tudom pontosan hogy ő mit érez irántam. De mások is megerősítették (eddig csak közeli lány barátnőimre kérdeztem ezzel kapcsolatban rá) hogy én is bejövök neki, mert köztünk van valamiféle szinten vibrálás. Igen, ezt én is érzem. Minden úgy kezdődött hogy én átmentem egy másik suliba, és ott alig ismertem valakit, de egy idő után ez a fiú felfigyelt rám (ő most ballagott el 8-ból, én meg most leszek 8-os, ha mond ez valamit én voltam a ballagtatója is) ,egyik barátnőmnek beszélt rólam ,érdeklődött felőlem. És barátnők ezt elmondta nekem, onnantól kezdve felcsillant a remény bennem. Mert nem mintha előtte nem jött volna be, de előtte meg voltam győződve róla hogy nincs semmi esélyem nála. De most már érzem hogy nem így van.

A fiúval felvettük egymás MSN-re , tök jól elvoltunk , elbeszélgettünk ,hülyültünk meg volt hogy úgymond bókolt nekem. (Ezt volt h más lánnyal is csinálta, csak őt becsapta, de az a lány nem volt teljesen ártatlan hogy ezt tette vele..) És megígérte hogy alszik velem majd táborba is. Nem gondoltam volna hogy tényleg betartja a szavát. Mert ezt akkor is ígérte amikor nem volt barátnője, és akkor is megígérte, amikor már volt. És amikor volt barátnője ezt írta nekem: ha majd nem lesz barátnőm nem hiába szerettél... Na ez engem letaglózott teljesen, de még karácsony előtt volt egy kis összeütközés ami miatt sokáig nem írtam neki, mert azt hittem haragszik vagy ilyenek. De azóta figyelt engem iskolába mióta mi MSN-en írogattunk. És még akkor is figyelt amikor volt barátnője, de az dobta később. Na utána még jobban rám állt és nézett. És én is őt, de én nem olyan bátran mint ő engem, de amikor én is bele néztem a szemébe volt hogy elkapta a szemét, volt hogy szemeztünk. És ezt barátnőm mindig mondta hogy mikor néz engem. És az elég sokszor volt, mert gyakran én is éreztem amikor a közelemben volt. És így teltek a hetek hogy egymást néztük, majd rám írt MSN-en megint. De most én még óvatosabb voltam amikor bókra közelített, mert nem akartam hogy csúnyán átvágjon. Mindig írt, és mindig megnevettetett, olyan boldog voltam olyankor. De volt hogy rátért olyan témára hogy azzal dicsekedett hogy ő mennyi csajjal talizik meg ilyenek. Gondolom ezzel akart féltékennyé tenni, hát sikerült, mert egy idő után elegem lett hogy folyton ezt írta, úgyhogy inkább már nem is írtam neki. De fura volt mert több hónapig nem volt egy barátnője sem. És mi meg több hete nem is írtunk egymással. Még most sem...Pedig most írnék neki, de nincs fent még.

Eljött a tábor, már volt barátnője. Ezt kihagyva tábor alatt végig engem nézett, és SMS-ben írta táborban hogy majd megossza velem az ágyát. Tehát együtt aludtunk, de akkor is tök szorosan egymás mellett feküdtünk, beszélgettünk, meg a telefonján néztük a filmeket. Ez első éjszaka volt,de még előtte is kereste a közelségemet. Mert én nem mertem odaülni az ágyára pedig dilekt arrébb ült mintha várta volna hogy üljek le, helyette a haverja mellé ültem és mikor az felkelt, a srác egyből odaült hozzám. Inkább bepréselődött mert alig volt már hely, de így is mindenünk egymáshoz ért, őt nem zavarta, engem sem.

Az együtt alvás első éjszaka volt, onnantól kezdve az elkövetkező tábori napokban tényleg mintha minden változott volna köztünk. Mindig tök szorosan mellém állt, csipkelődött velem, mindig hozzámért, volt amikor a derekamat átkarolta mert nem engedett be az ajtón. Átkarolta,megfogta a kezem meg ilyenek. Amikor az asztalnál egymás mellett ültünk tök szorosan voltunk, a térdünk mindig összeért, nem zavarta. Amikor én nem figyeltem rá ( nem is mertem ránézni mert tökre zavarban voltam) akkor folyamatosan nézett, ezt megmondták mások is,de akkor is engem nézett , amikor én ránéztem. Meg ráhúzta a fejemre a süsüt, mondván hogy ne fázzak. Az éjszakai túra előtt mi feketében voltunk hogy a kicsiket megijesszük, és mivel nekem szőke a hajam az kilógott a süsü alól, a srác meg elkezdi nekem hogy : de a hajad kilóg a süsü alól, ezt észreveszik. És ekkor megfogta a hajam, és végigsimította az arcomon. Volt az hogy mondta hogy lekvár illatú a tenyere, szagoljam meg. És akkor az ujjait nem hogy az orrom alá tartotta volna, még az ajkamat is megérintette.Mindig csinált hasonlót. Mindig hozzámért, és egész végig nézett. De nemis azzal a sima nézéssel. Mintha beléd látna vagy nemis tudom,de általában a szemembe nézett.

Utolsó este is együtt aludtunk, és felelsz vagy merszeztünk előtte nekem az volt a feladat hogy nyaljam meg a nyakát. És mondom hogy barátnője van, és nem zavarta. Tökre beindult vagy nem is tudom. És miután megnyaltam nyakát még volt képe megkérdezni hogy : mivan csak ennyi volt? Utána megint együtt aludtunk, előtte megint beszélgettünk meg filmeztünk, de most még közelebb voltunk egymáshoz pedig az ágyon volt egy csomó hely. És akkor egyszer csak elkezdi nekem suttogva hogy: olyan vagy mint egy baba. Na köpni nyelni nem tudtam! Olyan szinten zavarba jöttem, szerencse hogy sötét volt nem látta a lángoló arcom :)

A következő héten már iskolában voltunk. Próbáltunk a ballagásra és az alatt az idő alatt is nézett. Már én is bátrabb voltam és hosszabb szemezésekbe is belementem, volt hogy 6 másodpercig is egymás szemébe néztünk mire a végén elmosolyodott. És amikor ő a versét mondta végig úgy állt hogy teljesen felém volt fordulva, és hol a szemembe nézett, hol a földre. Ez így ment egész héten. És úgy, hogy végig barátnője van. Viszont ők keveset tudnak találkozni mert van egy kis távolság a két település között.

Ja még csak annyit hogy ő velem tök másképp viselkedik mint a többi lánnyal, és valahogy érzem kettőnk közt azt a zavartságot . Mert ő is mással tökre feszültség nélkül beszél, meg én is mással. De ha mi ketten vagyunk kisebb társaságban, hát így gyakorlatilag megkukulunk, és egymást nézzük amíg a másik nem figyel, és ha valamelyikünk mond valamit akkor eléggé nézzük egymást. Ha ketten vagyunk akkor okés , de néha még így is zavar van köztünk. Táborban amikor együtt aludtunk azért nem volt szerintem, mert sötét volt XD.

Hát nem tudom. Ez az én bajom, hogy mit csináljak vele, ha a táborban így viselkedett, meg mindig néz, és szemezik velem, meg bókolt is, pedig elvileg szereti a barátnőjét... A ballagási vacsiján is tök jól elvoltunk... Szerintetek ez most hogy van? Bocsi hogy hosszú lett, de ezt csak így tudtam a legrövidebben leírni. Ha végigolvasod és írsz választ azt nagyon megköszönném, segítenél nekem valamelyest :)



2012. jún. 20. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezt nem sokan fogják elolvasni
2012. jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rovideben nem lehetet volna?
2012. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, gondoltam... Amúgy nem szoktam ilyen hosszú kérdést írni, de ez bonyolult egy ügy, röviden nem ment volna... Ha leírnám újból még rövidebben akkor talán tudnátok tanácsot adni? :/ :)
2012. jún. 20. 12:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan jó volt még olvasni is, leírtad konkrétan a szerelmet, még ha fiatalok vagytok is még hozzá. Szerintem ez a legjobb része a dolgoknak, amikor nem tudod, hogy mi van, de nagyon jó érzés. Én hagynám, hogy történjenek a dolgok maguktól, ezek életetek egyik legszebb időszakai. Ne gondolkozz, egyszerűen csak élvezd ki a jelent! 21/L
2012. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na akkor röviden: van egy fiú aki régóta tetszik, és van rá esély hogy énis tetszek neki. MSN-en mindig írogattunk meg ilyenek,de most valahogy nem. Mert én hülye nem merek írni neki. Suliba is mindig néz pedig van neki barátnője. De úgy nem csak sima nézéssel, hanem úgy nagyon. Meg mindig keresi a tekintetem, amikor ott vagyok mindig felém fordul. De ugyan van köztünk mások szerint is némi vibrálás, mert ha ketten ott vagyunk társaságban meg amúgy is, akkor mi valahogy egymással szemben tök furik vagyunk. Tábor előtt megígérte hogy alszik velem ha nem lesz barátnője. A tábor előtt felszedett valakit és gondoltam hogy így nem alszunk együtt, de nem így történt, sőt. Tábor első éjszakáján küldött egy SMS-t hogy majd megossza velem az ágyát. És így is volt, tök szorosan egymás mellett feküdtünk, elbeszélgettünk meg filmet néztünk a telefonján. Onnantól kezdve mintha valami változott volna valami köztünk az elkövetkező táboros napokban. mindig mellém állt, hozzámért, volt hogy átkarolta a derekam mert nem engedett ki az ajtón, megfogta a kezem, megérintette a térdem. Ráhúzta a süsüt a fejemre mondván hogy ne fázzak, megszagoltatta velem a kezét hogy lekvárszaga van, de az semmi mert nemhogy az orrom alá rakta volna az ujjait, megérintette vele az ajkamat is. Éjszakai túra előtt feketében voltunk mert ijesztgettük a kicsiket, (ez minden éves feladat . a tanárok adják kixd) és nekem a szőke hajam kilógott a süsü alól és egyszercsak elkezdi nekem: de a hajadat észreveszik ez így nemjó. És ekkor a hajamat végig simította az arcomon. Meg persze végig nézett. utolsó estén felelsz vagy merszeztünk , én nekem az volt a feladat hogy nyaljam meg a nyakát. Mondtam dehát van barátnőd. Nem zavarta. Még élvezte is, mert miután megnyaltam a nyakát volt képe megkérdezni hogy: mivan ennyi volt? És utána feküdtünk, néztük a filemt meg beszélgettünk dem ost már még szorosabban egymás mellett voltunk, egyszercsak elkezdi nekem suttogni hogy :olyan vagy mint egy baba. Na gondoljátok akkor milyen vörös lehettem szerencse sötét volt.

Következő héten suliban próbáltunk ballagásra, mert ő is ballagott. Ha mond az valamit h én vagyok a ballagtatója is... A próbán végig engem nézett, volt hogy 6 másodpercig szemeztünk majd elmosolyodott. És maikor a verset mondta felém fordult (mint mindig) és hol a földet nézte, hol a szemembe nézett. És ez egész héten így ment. Meg a ballagási vacsiján is tök jól elvoltunk.Csak néha olyan hogy kettőnk közt lenne valami zavartság vagy én nemis tudom . Megnémulunk néha és lopva nézzük a másikat, pedig egyikőnk sem ilyen. és barátnője van( távkapcsnak is nevezhető amiben ők ketten vannak). Ez most mit jelent? Remélem érthetően fogalmaztam, és nem lett túl hosszú :/ :)

2012. jún. 20. 12:51
 6/14 A kérdező kommentje:
12:50-es köszi:))) Most így valamelyest megnyugodtam. és szerinted akkor ebből lehet valami? :/ Én miatta annyi éjszakát átgondolkoztam már :( És nem jutok semmire :/
2012. jún. 20. 12:52
 7/14 anonim ***** válasza:

hmm végig olvastam. (lehet gratulálni) Néhol kicsit belekavarodtam a megfogalmazás meg a mondatok vége miatt. A közepénél már nem emlékeztem a kérdésre, aztán a vége fele mintha egy csajnak a naplóját olvasnám.

1.) Belédhabarodott a srác (ebbe a korban ez eléggé természetes mindig mindenkibe)

2.) Feléledtek a srácba a hormonok jó csaj vagy és mást akar ha már úgyis elballag.

3.) Passzolom az én időmbe ilyen idősen az érdekelt mi van a lányok bugyija alatt mint maga a lány +a játékok.

2012. jún. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez valami rémes. Mint egy csöpögős napló. "Nem merek írni neki, de végigtapizott meg hozzámsimult a táborban." Behalás. Tök életképes vagy, már ne haragudj.

SZEDJ MÁR KIS BÁTORSÁGOT, HA AKARSZ A SRÁCTÓL VALAMIT!!!

2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
12:52- es neked is köszönöm hogy válaszoltál :) Hát ha tényleg ez van hogy belém habarodott (ezt többiek is mondták már csak nem hisezm el nem akarok koppanni) , de ha még ezt olyan is megerősíti, aki csak így elolvasta a leírást hát. Húúúú . De tényleg:D Most is csak ülök itt a gép előtt és közben folyamatosan vigyorgok. De mint a tejbetökxdd De azt nem értem, hogy ő az olyan aki olyan haverkodós meg minden, akkor lehetne bátrabb is valamelyest. Jó, tudom hogy nehéz, és másnak is gondja van ezzel... De azért... Mert most úgy vagyunk hogy én sem merek lépni, de ő sem különösebben. Pedig ezek nem csak úgy történtek, jelenteni kell valamit:/
2012. jún. 20. 12:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet-e ebből valami? Nem, mert már van :) Nem kell ennél több, hiszen téged szeret
2012. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!