Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Excsajok szelleme az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Excsajok szelleme az életben is? Megtörténhet? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
7éve ismerem és 2 évvel ezelött jöttünk össze, 4hónapig jártunk tökéletes volt minden, mint egy álom. Ugyanazokat a filmeket, zenéket szerettük ugyan az az ízlés. Aztán egyszer közölte h nincs rám több ideje és szakított velem. Nagyon csúnyán összevesztünk, látni sem akartam többet. Aztán rá másfél hónapra megkeresett, hogy találkozzunk.. azt hittem rendbejön minden, találkoztunk még vagy 3x nem lett semmi..összevesztünk megint és azóta(1éve) hírét se hallottam. Mindig figyeltem h kikkel jár..de semmi, annyira megbántott. Aztán 3hete megkeresett, h találkozni szeretne.. és mennyire megbánt mindent.. Azért lett vége mert megijedt h belémszeretett.. mert én voltam még csak a 4.barátnője és félt az "elkötelezettségtől".Igazábol sosem tettem túl magam rajta, ha meghallottam már csak a nevét majd ki ugrott a szivem. Most pedig találkozgatunk, semmi sincs köztünk és mégis. Annyira hiányzik. Neki is van barátnője és nekem is barátom. Vajon tényleg igaz h megijedt? Létezik ilyen ? Ha szeretsz valakit nem inkább magadhoz láncolnád ?
2011. jan. 14. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha én megtalálnám az igazit, szerintem nem sírnám vissza a keresgélést.
2011. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!