Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkerültem az excsajok.hu ra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkerültem az excsajok.hu ra mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ráb.sztál! Már nincs is excsajok.hu, csak excsajok.net


Egyébként a megoldást már ők is megírták:

[link]

2010. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 gabriell88 ***** válasza:
100%

semmit!innen nem szednek le téged, akárhogy is irogatsz, vagy fenyegetőzöl,a rendőrség sem tesz semmit, mert nem tud.

Hagyd annyiban.idővel elfelejtik.. vagy

expasik.hu:)

2010. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
ne dőlj be nekik úgyse veszik le... és hamarosan úgyis megfog szűnni hiába bújtak külföldi szolgáltató mögé. ebből is látszik ,h szánalmas banda a szerkesztőség XD de te meg többé ne csináltass/csinálj magadról meztelen fotókat.
2010. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Funktasztikus ***** válasza:
100%
cumii:Dejnye mi jót csináltál szegény fiuval hogy ennyire kicseszett veled?:D
2010. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Legközelebb nem fogsz r.banckodni, és nem kerülsz fel ilyen helyekre. Ezt meg már buktad, nem vesznek le senkit az oldalról.
2010. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezek a magyar oldalak mint napiszar, puruttya meg excsajok annyira szánalmasok... /b/ is the way.
2010. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem ribanckodtam...nem voltam belé szerelmes és ezt megismondtam neki... err ő úgy reagált, hogy biztos más pasik vannak... elkezdett zaklatni majd ezzel "cseszett" ki velem... erről nem tehetek , hogy nem vagyok belé szerelmes... és az , h egyszer csináltattam ilyen képeket... vele... nem jogosítja fel erre, mert nem csak én akartam hanem is, addig amig nem tette közzé, addig nem számíthat ez ribanckodásnak hiszen ...
2010. szept. 23. 18:27
 8/21 anonim ***** válasza:
Röviden: Semmit.
2010. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Funktasztikus ***** válasza:
35%
de legalább a nevedet mond meg hogy hagy nevessünkXD
2010. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ezen mi olyan nagyon nevetséges?? tudod mennyire gáz ez most nekem... annyira primitív dolog ez...
2010. szept. 23. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!