Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a párotok mennyivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotok mennyivel erősebb tőletek fizikailag?

Figyelt kérdés

2022. jún. 13. 13:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos nálunk más a helyzet.

Az én párom /nő/, sportoló volt valamikor.

Én meg egy vékony kis nyuszika tipusú férfi vagyok.

Ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő szeretné, akkor lekever 2 olyan méretű taslit, hogy 3 napig nem merek kijönni a sarokból.

De van olyan is, amikor eljön hozzá a szeretője, én ilyenkor bevagyok zárva a kis szobába, és halgatnom kell, hogy ők mit csinálnak a nappaliban.

De egyszer amikor nem vittem haza pizzát, akkor az volt a büntetésem, hogy ki kellett elégítenem a szeretőjét orálisan, pedig heteró vagyok.

Nagyon megalázó helyzetek ezek sajnos, és nemtudok belőle menekülni, mert minden az övé.

2022. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem "tőlünk" erősebb, hanem "nálunk".

Egyébként ő 95 kg, én 40. Szóval inkább nem vesznék vele össze.

2022. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kampfer válasza:
Nálam csak picit. 1 évvel idősebb 15 centivel magasabb és a súlyom 1,5 szerese. Ha nagyon ölre mennénk, azért lenne esélyem.
2022. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!