Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nő mennyire lehet fizikail...

Egy nő mennyire lehet fizikailag erős maximum naturálban nem zsírosan hanem szálkásan? Mennyivel tud szériázni egy "jó nő"?

Figyelt kérdés

Egy rendszeresen edző formás, tökéletes alkatú szép nő szóval naturálban az étkezésre is odafigyelve.

Elképzelhető hogy egy ilyen nő erősebb nálam. Én szabályosan 40kg al tudok bicepszezni szériában és 90 kg al 8 as ismétléssel szabályosan fekvenyomni. (na most tudom ez még elég gyenge, 185cm vagyok és 90 kg) de lehet h egy a fenti nő ennél erősebb max ilyen 65 70 kg os nőkre gondolok.


2014. ápr. 29. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Régebben együtt voltam a hazai élet egyik ismert fitnesz/testépítő női szereplőjével.

Igaz hogy tele volt, mint reggeli dugóban a petőfi -híd, de erős is volt.

Tömegelés alatt guggolt 100 kilóval 4*10-eket, és 90-100 kilóval szériázott fekve is.

De ilyen csajjal ne gyertek össze, mert olyan arcuk van, hogy el sem tudod képzelni.

2014. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:)) Nem ezt kérdeztem, hanem naturálban érdekel.
2014. ápr. 29. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Naturálban egy 70 kilós nő nem fog 90-100-al nyomni az tuti, legalábbis ilyet soha nem láttam.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát és max kb mennyivel edzegetnek, ez a kérdés :(
2014. ápr. 29. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok, de jó genetikával szerintem kb 50-60 kg amivel egy naturál SZÁLKÁS csaj szériázik. Nem mondom, hogy nem lehet egy-két kivétel, de én így látom.
2014. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, am ezek a lányok szerintem egy nem sportoló edzetlen kis páwát szerintem simán le is csapna:D
2014. ápr. 29. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tuti, mert az izomméret még nem eredményezi, hogy verekedni is tud valaki. Az egészen más.
2014. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!