Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem rémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nem rémiszt meg, hogy a barátotok mennyivel erősebb fizikailag? És bármikor kihasználhatná?

Figyelt kérdés

Nyilván egy normális kapcsolatban nem gondolkozol azon, hogy a pasim sokkal erősebb és ez tökre igazságtalan, mert bármikor felhasznalhatná ellened, de azért valljuk be sokan visszaélnek a testi fölényükkel. Nem egy bántalmazó kapcsolat létezik és fog is létezni.

Én a minap ezen gondolkoztam, persze nem gondolom, hogy a barátom mondjuk bármikor megütne, de, ha ilyen történne, akkor sok esélyem nem lenne ellene.


2022. márc. 1. 11:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
12%
Ezért kell a nőknek harcművészetet tanulni, mert ha már egyszer pijjognak, hogy egyenjogúság, akkor minden tekintetben annak kéne, hogy legyen. Amúgy meg az én párom, még, ha erősebb is, én gyorsabb vagyok, technikásabb, és mint küzdősportos, simán leverném. De nem szoktunk bunyózni, viszont, ha az utcán megtámadnának, akkor nem szarban hagynám, hanem ott is mellette harcolnék. Birkózás közben is megfogtam úgy, hogy nem tudott mit csinálni, pedig jóval magasabb, és súlyosabb is.
2022. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
37%

Nem, pont amiatt, mert nem használná ki.

Nekem meg tetszik, hogy egy 130 kilós vaskádat ő simán felemelve bevág a fém-konténeres kukába.

Én 10 éve nem cipekedtem, és nem is lennék hajlandó. :D

Ő mosolyogva elhoz két kézben 4 zsugor vizet, és nem szuszog bele :D


Én mint nő, meg a női dolgokban vagyok jobb, ő pl 10 éve nem pakolt össze semmilyen utazásához, ha céges, akkor sem, mert tuti itthon hagyná az apróságait. Mi nők meg másban vagyunk jók, ennyi.

2022. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
93%

Belső értékekkel is rendelkeznek a férfiak, nem mindenki bántalmazó szar alak.

Az én párom sokkal erősebb nálam, ez engem külön beindít. Szeretem, hogy nagyobb és erősebb nálam, mert vigyáz rám, védelmez, rohadt szexi, ahogy nehéz dolgokat emelget, néha engem is csak úgy felkap. Soha egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy ellenem fordíthatná a testi erőfölényét, mert ismerem és bízom benne. Szóba se állnék olyannal, akinél felmerül az ellenkezője.

2022. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Egyenjogúságtól sem lesz olyan testi felépítése egy nőnek, mint egy férfinak, szóval ennek nem volt sok értelme :) Egyenjogúságtól nem fog tudni egy férfi sem szülni, ahogy a nő sem lesz erősebb. Még ha tanul küzdősportot is, egy férfinak akkor is több esélye van.
2022. márc. 1. 11:23
 5/76 anonim ***** válasza:
15%

2, akkor azt képzeld el, hogy ha mi bevásárolunk, akkor én cipelem az egyik felét, ő a másikat, és, van, hogy én fordulok kettőt, a negyedikről. Én is nő vagyok, és mindig ilyenkor viccesen mondjuk, hogy támogatjuk a női egyenjogúságot. Nálunk nincs női meg férfidolog sem, kinek van éppen több ideje, az csinálja meg.

4, Egyenjogúságtól nem lesz, így bizony, ahhoz küzdősportra kell járni, majd attól lesz :). Pont ettől fogok győzni, hogy a legtöbb pasi azt hisze, fölényben van ellenem :) Kölyköt meg nem akar mindenki, ez nálunk nem téma.

A vigyáz rám, védelmez dolgokon meg én mindig jókat röhögök, hogy ezt most akkor hogy is kell érteni? Szól, hogy jaj, ne menj át az úton, mert piros, vagy mi? Felnőtt emberre nehogy már vigyázni kelljen, ez olyan égő.

2022. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%

Egy büdös szóval nem mondtam, hogy én is olyan nő vagyok, aki beleáll abba az egyenjogúságnak nevezett femináci ösztrogénháborúba, amit ma ennek akartok nevezni.

Én abban az egyenjogúságban hiszek, amelyben a két nem tiszteli egymást, nincs negatív megkülönböztetés olyan dolgokért, mint hogy pl. egy férfi nem sír, nem lehet rossz kedvű, vagy hogy a nőnek kell midnig főzni. Egyenlő fizetést, egyenlő bánásmód munkahelyen, de ez nem azt jelenti, hogy én fogok betonozni pl.

A ffi-női szerepeket én nem szeretném megváltoztatni.

A megvédeni dolgon mit nem értesz, mikor a napnál is egyszerűbb (: ?

Egyedül a sötét utcán egy 50 kilós lány egy 130 kilós férfi ellen max akkor ér valamit, ha jól bánik a késsel, a csapkodásával meg a nagy harcitudásának nevezett semmivel pont semennyit nem ér. Mondjuk, nem is minden "nőt" akarnának elkapni...(:


Az én férjemnek, égne a pofája, ha nekem kéne erőlködni, és cipekedni, és ugyan annyit viszünk. Súlyban majdnem 2x annyi mint én, és 2 méter +, elég cinkesen érzené magát, hogy mind a ketten hozunk 2-2 zsugor vizet, holott ő négyet röhögve elbír. A férjem, nekem akar segíteni, és könnyebbséget. Ahogy én is neki másban. Tudom, ha neki valamiben nehézsége van, abban én segítek.


Olyan érdekes, ez a sok elvakult, isten tudja hogy kinéző femináci, aki veri magát az egyenjosúságért, amúgy mennyire védi a férfi jogait? Engem pl ez érdekelne.

2022. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
69%

Ja nyilván a legnagyobb veszély ami fenyegethet, az az hogy kilépek egy kocsi elé, mert eszembe se jut szétnézni.

Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy akiben megbízol, annak a közelében biztonságban érzed magad akkor is, ha nagyobb és erősebb. Ha félsz, hogy bánthat, ott nem az erőfölennyel vannak gondok, hanem azzal, hogy valamilyen okból nem tudsz bízni benne.

2022. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
11%

6, mindent egyenlően, de betonozni nem, hihihi :) akkor te mégsem akarsz egyenlőséget. Megvédeni dologban az egészet nem értem. Felelős, felnőtt ember elvileg, védje meg magát mindenki, én mindig ezt vallottam. Plusz én a legtöbb fajtatársammal ellentétben képes is vagyok rá.

Nálunk az én pofám égne, ha kettőnknek vásárolunk be, és én a valagamat vakargatom, amíg ő felciheli a holmikat. Ilyen szerintem soha nem fog előfordulni, és nem is értem, miért kellene.

2022. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
64%

Meg sem próbálod megérteni a lényeget, uh teljesen mind1. Elképzeltél egy félős, kissé butácska, életképtelen barbibabát, és annak osztod az észt.


Olyat viszont tuti nem mondtam, hogy cipeltetem a szarjaimat, bevásárlás után.

2022. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
61%

Jó, hát látszik ami látszik.

Bizonyos "fajtákkal" meg kár vitázni! (:

2022. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!