Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanátok a nőnek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok a nőnek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A cég, ahol dolgozom, flottakövető rendszert használ, aminek én vagyok a kezelője, 90%-ban én nézem az autók helyzetét. Van eg kollégám, akinek a felesége néha bejön az irodába, hogy együtt menjenek haza, ilyenkor szoktunk pár szót beszélni, esetleg kávézunk egyet, de nem vagyunk barátnők, inkább csak ismerősök. Múlt héten azt kérte tőlem, hogy segítsek neki, a férje autójának útvonalát kérte visszamenőleg, több hónapra, mert szerinte megcsalja őt a férje, és kell a bizonyíték. Nagyon meglepődtem ezen, egyrészt szinte alig ismerjük egymást, másrészt most tényleg azt szeretné, hogy bizalmas céges adatokat adjak ki, hogy aztán én legyek a hibás, ha esetleg emiatt elválnak? Ti mit tennétek? Segítenétek neki, vagy udvariasan visszautasítanátok? Szinte 100%, hogy nem fogom neki odaadni a listát, de kíváncsi vagyok, más mit gondol erről.
2022. jún. 13. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Segítenék neki, odaadnám a listát
Nem segítenék
Egyéb, kommentben leírom
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen egyszerű a válasz, a cégnek dolgozol és nem neki, a cég szabályzatában pedig benne van, hogy nem adhatod ki az adatokat.


Voltam hasonló helyzetben, engem is faggatott a volt kollégám felesége, de hiába tudtam, hogy megcsalja, azt mondtam, hogy nem tudok semmiről. Egyrészt nem akartam a rossz zsaru szerepét magamra vállalni, másrészt fenének hiányzott, hogy utána a kolléga majd velem balhézzon.

2022. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem en dontenék. Megkérdezném a főnököm az ő hatasköre ilyenekrol donteseket hozni


Nalunk eltunt az iroda elol egy auto. Tolem a kamerafelveteleket kerte a gepkocsi tulaja. A főnöknek átpasszoltam a dolgot.

Nem az en hatáskorom donteni a cég eszkozeirol szoftvereirol.

2022. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
*Az irodank utcafronti.
2022. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
*Es az sem hivatalos kérelem volt hanem a gk tulaja mint magánszemély kért felvételeket.
2022. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Huhh, több okból sem lenne szabas "segítened".

1. Akár el is bocsáthatnak, ha bizalmas információt szivárogtatsz ki illetékteleneknek.

2. Szerintem sosem jó házaspárok perpatvarába belefolyni, mert a végén mindkettő utálni fog.


Szóval azt mondom, maradj ki az egészből.

2022. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben a másik oldalon. Utólag már borzasztó kellemetlenül érzem magam emiatt, de elkeseredettségemben én is hülyeséget csináltam.


Ott annyi volt a történet, hogy az exem valószínűleg viszonyba keveredett egy nővel, aki elkezdte őt fenyegetni, hogy megkeres engem és elmondja nekem. Az exem ezt úgy próbálta meg tálalni felém, hogy a munkahelyén vásárolt egy nő, aki nem volt megelégedve a kiszolgálással és bosszúból megpróbálta őt kirúgatni, ami nem sikerült, ezért lehet, hogy kitalál dolgokat és írni fog nekem, készüljek fel rá és semmiképpen ne válaszoljak bármit is ír a nő. Mivel a nő telefonon is zaklatta az exemet, megvolt a száma (ez lett nekem igazán gyanús, hogy honnan tudta a számát is). Én, hogy kiderítsem, mi folyik a háttérben, felhívtam a számot. Egy központi szám volt, ahol közölték, hogy a nő már nem dolgozik ott, kirúgták. Próbáltam érdeklődni felőle, de annyit mondtak, hogy nem akarnak belefolyni ebbe, a párommal próbáljam ezt megoldani.


Utólag már azt mondom, hogy a lehető legjobb választ adták, én is ugyanezt tenném.

2022. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem fogom kiadni a listát, bár sajnálom a nőt, hogy ilyen helyzetben van, de ezt tényleg nekik kell megoldani, nem szeretnék bajba jutni emiatt. Biztos borzasztó érzés lehet ez a bizonytalanság, de muszáj kettejüknek megoldani.
2022. jún. 13. 14:06
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem segítenék. Engem az erkölcsileg nem zavarna, hogy kiadjak egy megcsalót a párjának, megérdemli az ilyet, viszont ezért nem vagyok hajlandó megütni a bokámat. A céges adatok privát adatok; ha a férj megtudja, hogy a feleségnek kiadtam az útvonaltervet, akkor ő meg felnyomhat engem a főnöknek és még a végén kirúgnak, és ha szerencsém van, nem perelnek szerződésszegés miatt. Szóval köszönöm, ebből nem kérek.


Meg őszintén, én amúgy sosem értettem, miért keresnek emberek ilyen kétségbeesetten bizonyítékot a megcsalásra. Ott, ahol annyi bizalom nincs, hogy a másik munkahelyére kell menni bizonyítékért kuncsorogni, tuti van akkora baj, hogy inkább szét kell menni. Az ilyen megérzések mindig be szoktak jönni.

2022. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Elvesgitheted a munkadat! Ne add ki
2022. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
#8 Nem mindig. Néha elég az is hozzá, hogy valaki egy-két kapcsolatban annyit sérüljön, hogy utána senkiben nem tud megbízni. Nem biztos, hogy megcsalják, simán lehet, hogy kombinál.
2022. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!