Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak. Aki volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Aki volt már ilyen helyzetben. Ha adott egy szimpatikus nő, mennyire megalázó, kellemetlen tud lenni, ha ennek a nőnek írtok (facebookon v társkeresőn) és esze ágában sincs válaszolnia pedig élő személyről van szó? .

Figyelt kérdés
De ha egy jóvágású haverotok vagy ismerősötök ír neki, akkor azonnal visszaír csillogó szemekkel az adott nő. Nekem sok ilyen volt, borzalmas élmény. Legszívesebben adtam volna valamit a lánynak, és nem puszit. Mert ez ocsmány gerinctelenség.
2019. okt. 26. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
És mi benne a gerinctelenseg? Nem kérte, hogy írj neki. Te sem olyannak írsz, aki nem tetszik. Senki nem köteles válaszolni ismeretlenek iromanyaira.
2019. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha a másik, jóképű ismeretlen kérdésére válaszol. Akkor eléggé ....olyan is, na mindegy.
2019. okt. 26. 21:54
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
"Brühühü, random csajok nem válaszolnak a kanos üzeneteimre, jajj de gonosz ez a világ..."
2019. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Most ha még sose beszéltetek egymással akkor el kell fogadnod, hogy nem tetszik neki a profilod és nem kíváncsi rád. (jóvágású haver az a te kamuprofilod? :D )


#1 Nem köteles válaszolni de azért igazán szép gesztus ha legalább lekoptatja az ember és nem csak hallgat mint a kuka.

Lehet én vagyok retardált de inkább mondja meg, hogy vége ennyi volt az ismerkedés mint hogy nekem kelljen azon agyalni, hogy akkor most miért nem ír többet.

2019. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Szimpatikusabb, ha leírja, hogy bocs, de nem szeretnék veled beszélni. Több gerincet ad a szememben. Igen, kamuprofil, ismerős képeivel (őt nem zavarja, van egymás mellett 3 nője)
2019. okt. 26. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha válaszol a csaj, és lekoptat, akkor meg az esetek 95%-ában jön a "de aggyá' má' egy eséjt!" szöveg meg a bunkózás.
2019. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Nos, én megverném a nőt.
2019. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sem aggyá mán egy eséjt arany bogaramot mondani, sem más degradálót.
2019. okt. 26. 22:13
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: nem jó stratégia, feljelent. Meg nem is kenyerem. Csak szeretem ha válaszolnak, akkor is ha nemleges az.
2019. okt. 26. 22:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ilyenkor az emberek inkább az ismerős jóképű haverra szoktak féltékenykedni, és nem a nőt szidni hogy miért tetszik neki jobban az aki szemmel láthatóan jobban néz ki. Vagy a havernak vannak kiírva rossz tulajdonságai ami miatt nem érted miért tetszik a nőnek?
2019. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!