Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi már a pasi részéről ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi már a pasi részéről ? Milyen jellem lehet ezek alapján ?

Figyelt kérdés
Milyen már az szerintetek, hogy szemez velem valaki, majd rá fél percre, mintha mi se történt volna, már más nővel bájolog és onnantól többet rám se néz? Oké, hogy ilyen az ismerkedés, de azért nem tré ez? Mert minek szemez velem, ha utána jön egy nő és onnantól világát nem tudja? Akkor miért kellett felém bármiféle jelzést adnia ? Akkor miért nem azzal foglalkozott eleve, aki jobban tetszett neki?

2022. jún. 13. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jött a jobb lehetőség
2022. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de úgy fel vagy háborodva, mintha gyereket, házasságot ígért volna és becsapott.

Szerinted szemeztetek. OK. Aztán jött egy másik nő és vele "bájolgott". Miért nem azzal foglalkozott eleve, aki jobban tetszett neki? Azt írtad, a másik nő ezután jött. Utána már vele foglalkozott.

Nem nyerhetsz mindig. Itt nem te lettél úgy tűnik a befutó. Ennél nagyobb bajod sose legyen.

2022. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kiszúrta, hogy milyen természet vagy, aztán úgy döntött, érdemesebb mással ismerkedni.
2022. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez se a felnott parkapcsolatokba valo kerdes.
2022. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2. Igen, de engem nem ismer. Csak mindig bejön az üzletbe és könyököl a pulton és néz. De mint kiderült, az új kolléganőmet ismeri, mondjuk nem a boltból. Tehát tudnia kellett, ki tetszik neki. Én egy idegen vagyok neki, a másik nem az.
2022. jún. 13. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten tetszetek és mindkettőtökkel flörtöl is láthatólag. Szabad országban élünk, megteheti. Ha neked így nem ok, nem veszed a lapot legközelebb és ennyi.
2022. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy meg fogod kérdezni, tudja, hogy a fejedbe ezzel elülteti a gondolatát, hogy valamit akar, hogy majd rágódni fogsz rajta és ezt élvezi. Addig csinálja, amíg le nem fekszel vele.
2022. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Az a vicc, hogy pont ezt csinálom
2022. jún. 13. 15:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7,


Ugye hogy ugye? Nem is olyan bonyolultak a nők :))

2022. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!