Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfit magabiztosság miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfit magabiztosság miért teszi nevetségessé, ha csóró a férfi?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem a magabiztosság teszi azzá, hanem a nagyképűség és a semmire veretés
2022. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Azt kell tisztázni, hogy mit jelent a csóró. Milyen értelemben!?

Mi az elvárás? Minek kellene megfelelni?

2022. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

# 2


az a csóró aki nem tud magának és vele lévő nőnek 'fancy' életstílust bitosítani ami manapság elvárt: rendszeres wellnes hétvégék, utazások, shopingolások stb., presztízs autók. Csóró aki átlagbért keres, talán nettó 600-700 ezertől már nem csóró nem tudom.


Ez nem az én véleményem, inkább szubjektív érzés amit mások vélekedéséből szűrök le.

2022. jan. 14. 10:38
 4/23 anonim ***** válasza:
65%

2-es vagyok.

Az általad leírt elvárások, amelyet a férfi nem tud teljesíteni egyáltalán nem csóroság.

Ugye a nő elvárja, ezt írtad! Kérdésem az, hogy ő tudja-e ezt biztosdítani vagy csak a férfitól várja el?

Ha nem tudja biztosítani, akkor simán csak egy pióca, aki a férfin élősködik. A közösbe, együtt kell beletenni és együtt kell kivenni.

2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Talán nem a netes incel fórumokat kéne alapul venni.
2022. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Másoknál nem tudom, de téged például az ostobaságod tesz nevetségessé.
2022. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Én 260 at kapok nettó ami azért nem olyan hűde sok. Mégis elég arra, hogy rendes lakásom legyen és mehessünk wellnesezni párszor. Nyilván 600 ezerből jobb életem lehetne. De ennyi erővel meg azok is csórók. Vannak akik milliókat keresnek.
2022. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

Ez a jelenség, mikor a kövér pasi kiszáll az új s mercedesből,felkiállt anő, na megjött apuci,papamaci.

Ugyanez, mikor a koszos büdös melós a nap végén kiszáll a tesconál, és ott van pár vállalkozó pici lánya a legújabb range rover terepjáróval, felkiálltanak, na megjött a zsírdisznó.

2022. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%
Tetszik, vagy nem tetszik, a férfi sikerességének, értékének megítélésekor igenis számít a vagyoni helyzete. Nyilván nem lehet mindenki havi milliókat kereső orvosmérnökburkoló, de egy alap szintet illik hozni férfiként.
2022. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A magabiztosság az egy fix dolog. A nagyképűség is. Az más kérdés, hogy egyeseknél a kettő attól függ, hogy a másiknak mennyi pénze van vagy hogy néz ki. Az ilyen emberekre felesleges szót pazarolni.
2022. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!