Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen jellem vonás alapján?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm 31 éves, van egy chat oldal, amire aktívan fel fel lép idegenekkel beszélgetni. Igen ám de ő tovább megy, és rövid időn belül ezekkel az ott lévő pasikkal telefonon is beszélni kezd.. órák hosszat. Van hogy 1 nap többet is felhív. Mindig ő hív, és rejtett számon. Így a pasik nem tudják felhívni őt maguktól.

Nekem mikor elmesélte most milyen egy hullámon van egy pasival, ez a pasi vállalkozó, emberek dolgoznak helyette, a dunára néz a háza és stb mesés dolgok (mellékesen mondom ezt úgy hogy közben meg fent van hajnalok hajnalán is ezen az oldalon...na mind1..meg írja 2 hét után az ismerősömnek hogy szeretlek, hiányzol, hol voltál eddig és stb...

Közben meg van felesége (pasi elmondása alapján). Mire mondtam az ismerősömnek hogy ugyan gondolkozzon már el, így szeret úgy szeret..de van felesége?? Na ő meg ezt elmondta a pasinak, és mi volt a válasza: hát a feleségét szerelemmel szereti, őt meg csak szereti.

Agyzsibbasztó komolyan.. most kérdem én, milyen nő az ilyen akit ilyen dumával meg lehet fogni? meg bekajálja.

Egyáltalán van még ilyen nő akit ilyen dolgok érdekelnek, hogy vad idegen pasikkal beszélgessenek órák hosszat? Akinek hétköznap ilyen és ennyi idő van ezekre a dolgokra, mit dolgoznak azok? mert szerintem úgy kamu minden ahogy van. Azt mondta az ismerősöm neki ez olyan mintha az életben beszélgetne valakivel az utcán. Szerintem meg közel sem olyan.


2021. febr. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
De te miért foglalkozol más életével?
2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nő defektes.

És nem érdekelne az élete, sem a kalandozásai a nem valós partnereivel. Akkor már inkább válszolgatok kamu kérdésekere gyakorin 😄

2021. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehat o eluti az idejet es nem maganyos. Covid vilagjarvany idejen amugy sem volna masra lehetosege. Neki jo igy. Neked nem.
2021. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az a durva, hogy a nő ezzel szórakoztatja magát. Az a durva, hogy te nem csak gondolsz erre, hanem még ki is írsz gyakorira egy kérdést. Semmivel nem vagy jobb nála.
2021. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!