Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan kezeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?!

Figyelt kérdés

Szóval van egy ember akivel eléggé rosszul bántam de úgy tényleg és utánna úgymond otthagyott, úgy hogy egyszer csak nem szólt hozzám (nem "szerelmi" kapcslatunk volt) és szinte nem is beszéltünk fél éve nem bezséltünk és így nagyjábol meg is voltunk egymas mellett (egy suliba járunk) de most van egy program még 2 napig tart és nem tudom hogy kezeljem a helyzetet mert eléggé sokszor vannak úgymond közös "jeleneteink" és nem tudom hogy kezeljem hogy legyek vele közömbös vagy tegyek úgy mintha sajnálnám vagy pont úgy hogy nem vqgy nem tudom


Tudom hogy már nincs esélye annak hogy újra barátok legyünk de nem akaromm megint megbántani és nem is akarom azt éreztetni vele hogy en szeretném ha ujra barátok lennénk mert az nem illene az "imidzsembe" mert elégge ilyen fellengzős volt a kapcsolatunk


2022. jún. 13. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindehhez vagy már 16 éves?

Pont úgy legyél vele 2 napig, mint az iskolában, nem kell se többet, se kevesebbet tenned.

2022. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!