Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Így nem lehet normálisan dolgozni.

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel jött a csapatunkba egy új, fiatal kollegina. Nem néz ki rosszul, nekem viszont nem kéne, mert egészségmániás, sportos, szóval a tökéletes ellentétem, meg van is barátja régóta, és nekem is van barátnőm. 2 hét múlva a csapatépítőn bepróbálkozott nálam, nagyon személyes témákat feszegetett, célozgatott. Viszont én nem voltam vevő erre, tudatosulhatott benne, hogy nagyon szeretem a barátnőmet, esélytelen az egész. Na, azóta teljesen megváltozott, mindenkivel bunkó, lekezelő hangnemben beszél, ha beszél, mert amúgy nem szól senkihez, csak ha nagyon muszáj. Fejeket vág, folyton ráncolja a homlokát, nekem egyáltalán nem köszön, és csak akkor hajlandó a csapattal menni ebédelni, ha én szabin vagyok, vagy otthonról dolgozom. Ez a passzív aggresszivitás számomra elviselhetetlen, rendkívül idegesítő, és elveszi a kedvem a munkától is. Mit tehetnék ezzel a helyzettel?
2019. márc. 27. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha mindenkivel ilyen úgyis kiközösítik majd.
2019. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű helyzet ez, talán az lenen a legjobb ha felül tudnál ezen emelkedni és nem foglalkoznál Vele.

De ha ez zavar a munkádban beszélj Vele, kérdezd meg,hogy esetleg neheztel-e Rád valamiért.

Arra viszont szerintem ügyelj,hogy ne hozd fel a korábban köztetek történteket, hiszen nem volt egyértelmű,hogy bármit is akarna Tőled.


Lehet,hogy nem is akart mást csak mint új dolgozó ismerkedni, beilleszkedni a csapatba, és mivel hárítottál, visszahúzódott és magába zárkózott.


Ha mindenkivel bunkó, lekezelő, lehet,hogy nem is a személyednek szól ez, és nem a közeledés hárítása az oka, inkább az,hogy nehezebben illeszkedik be,vagy tényleg nem fogadjátok/fogadja be a kollektíva.

2019. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy azon az este történt más is, de te már nem tudsz róla. Lehet bepróbálkozott másnál is, aki pedig csak kihasználta...
2019. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Biztosan a személyemmel van baja, azért az sok mindent megmagyaráz, hogy nem hajlandó velünk enni, ha ott vagyok. Olyankor mindig másokkal megy, vagy nem eszik.

Alapjáraton egy könnyen beilleszkedő, nyitott csaj.

2019. márc. 27. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tehetsz a helyzettel: nem veszel részt benne.


Kit érdekel, ha nem jön kajálni és pofákat vág, vagy nem köszön? Azt megértenem, ha az zavarna, hogy valamit TESZ ellened. De nem tesz semmit, úgyhogy nincs miért parádézni. Hadd fortyogjon magában, majd megunja.

2019. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de aki alapjáraton könnyen beilleszkedő és nyitott, az nem bunkó és lekezelő mindenkivel, már ha beszél velük, mert mint írod, nem szól senkihez, csak ha muszáj. Tudom, szeretnéd elképzelni hogy miattad lett ilyen, de hidd el, ekkora hatást nem tettél rá. Ha kerül téged, az csak azért van, mert esetleg szégyelli magát hogy bepróbálkozott nálad de ez a lány ilyen, és kész.
2019. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szeretné a halál elképzelni. Én csak egy dolgot szeretnék: nyugodt, idilli környezetben dolgozni, ahogyan a jelenléte előtt is.
2019. márc. 27. 18:40
 8/8 A kérdező kommentje:

Hölgyeim és uraim, a helyzet azóta is változatlan, illetve romlott.


Pedig próbáltam ügyet sem vetni a sértődöttségére, kedvesnek és segítőkésznek lenni.


Ma költözés lesz emeleten belül, erre a fülem hallatára ilyet szól, hogy tőlem minél messzebbre akar kerülni. Most már tényleg betelt a pohár. Kihez forduljak? HR? Manager? Ezek után nem hiszem, hogy személyesen tudnék rá hatni.

2019. okt. 2. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!