Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi, etterem vagy gyros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, etterem vagy gyros?

Figyelt kérdés

Szeretnek vele etterembe menni romantikusan nagyon szepen elegansan feloltozve viszont nem az elso randin szeretnem ezt.

En szivem szerint vennek ket gyrost elmennenk valami parkba ahol nincs senki este,es ennenk egy padon es beszelgetnenk..en vele erre vagyok.

Egy tisztelettudo uriemberrol van szo amugy...nem tudom merjem e neki mondani.


2022. jún. 13. 18:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Emberek nelkul jobban erzem magam , nem akarom hogy masok is legyenek ott
2022. jún. 13. 18:32
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj enni? Padon gyrost zabálni kicsit illúzióromboló, én inkább csak sétálnék. :D
2022. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mernéd elmondani? Amúgy kérte, hogy javasolj programot, vagy hogy jutott ez eszedbe?
2022. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igen, mondta hogy talalkozzunk es en dontsem el mi legyen hogy legyen :D

Nem lenne ellenere de nem tul gaz ez a "randi"? Egy padon ulve enni? Ő 29 eves

En 23

2022. jún. 13. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De első randin muszáj kajálni is?
2022. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj enni. Elég a séta egy parkban.
2022. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Munka utan lesz ez az egesz , miert ne ehetnenek?

Vagy miert irjatok ennyien hogy ne?

2022. jún. 13. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Első randin szerintem nem kifejezetten hátrány, ha az ember nem nyakig szószosan, hagymától illatozó szájjal ismerkedik.
2022. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
De mondjuk én egy pitából vagy tortillából csöpögő gyrost még egy kolleganővel sem ennék meg egy padon ülve, nem hogy ELSŐ randin.
2022. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Moziba, és enni vinni első randin tilos.


Ismerkedés a cél. Mozi mellett kussban vagytok mindketten a film miatt, tehát kilőve.


Ha enni viszed, szintén nem tudtok beszélgetni, ha csak nem 2 órán keresztül csipegettek egy gyrost.


Vidd el sétálni, az a legjobb első randira. Ha bejössz neki, akkor úgyis nyert ügyed van a sétával is. Sőt, igazából a séta az egyetlen normális opció első randira.


A második, harmadik vagy nem tudom hanyadik randira viheted bárhová, de az elsőn még ne vidd el enni meg ilyenek.

2022. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!