Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 éves kor egy pszichológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 éves kor egy pszichológiai határ családalapítás szempontjából?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősömnél látom, hogy ekörül a kor körül hirtelen mindenki "megkomolyodik". Eljegyzés, házasság, gyerek, lakáshitel stb. Persze lehet, hogy véletlenül pont ilyen korra lesz mindenkivel minden, de azért nekem vannak kétségeim. Van olyan haverom például, aki olyan nő mellett kötelezte el magát, akire öt évvel ezelőtt pár numeránál többet tuti nem akart volna, azt is csak pár sör után egy szexhiányos időszakban.

2022. jún. 15. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2022. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

30 éves szulinapon ugy rossz erzes ha semmit nem tudsz magadnak felmutatni. Se karrkered se egzisztenciad se egy stabil kapcsolatod nincs vagy epp börtönben vagy stb.

Ilyenkor tenyleg mindenki magába száll egy pillanatra es önismeretet tart.


Altalában azok nem akarnak ilyenkor családot gyereket akik amugy 40 evesen se fognak akarni mert a buli szabadság esetekben a drog az élet

2022. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na jó 2-es, de azért a buli, szabadság azért nem elérhető mindenkinek. Mármint egy férfinek azért ahhoz fel kell mutatni egy bizonyos szintű anyagi helyzetet (lakás, jövedelem stb), másrészt pedig kellően vonzónak is kell lennie. A 200 nettós vérpistike albérletben hiába akar bulizós csajozós életmódot az anyjával lakva, nem fogja tudni elérni.
2022. jún. 15. 08:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

3: Én Budapesten lakom, rengeteg ingyenes szórakozási lehetőség van.

Nem is ismerek olyanokat, akik eltapsolnak tízezreket egy nap.

2022. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Én csak a saját példámat tudom elmesélni. Én 19-20 éves koromban megfogadtam magamnak, hogy ha 30 éves koromig nem lesz gyerekem akkor soha. Azon kevesek közé tartozom manapság akik még esetleg szerették volna látni felnőni. Közvetlen környezetemből kiindulva ez már nem igazán szokás. Főnököm 52 évesen vette fel a CSOK-ot, egy nagyon jó barátom most ejtette teherbe 49 évesen a barátnőjét stb... Nem ítélkezem, szívük joga, csak én nem ezt szerettem volna. Na a kis OFF után... Nekem éppen határ volt igen, amit már 2 évvel át is léptem :)
2022. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A szabadság meg nem jelent bulit mindenkinek. Simán csak azt, hogy lehet sokáig aludni, olvasni, sudokuzni anélkül, hogy valaki nyaggatna.
2022. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Se nem pszichológiai, se nem biológiai, és egyáltalán nem is határ. Egyszerűen csak bizonyos emberek a számoktól várják a megoldást.

Ez kb olyan, mint amikor réges-régen közeledett a 18. szülinapom. Annyira vártam, hogy végre nem leszek többé gyerek, meg majd mennyi mindent csinálhatok és az nekem majd milyen jó lesz. Ehhez képest eljött a "nagy" nap és tulajdonképpen nem is történt semmi. Másnap ugyanúgy keltem fel, mint 24 órával azelőtt... :,D

2022. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Miert a lepont? 30 évesen csak az elégedett a karrieretlen családmentes életével aki boldog anélkul, nem céljai ezek.

(2)

2022. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy voltam vele első az anyagi biztonság ugye nem mindenkit tudnak a szülők támogatni.Ez idő mire meglett mára 37 éves vagyok és sikerült jó anyagi helyzetét össze hozznom.Körbe nézek ismerősöknél vagy a hitel tartja őket össze vagy gyerek/elvannak egymás mellet/ vagy el váltak 3ev együttlét után.Azt kell hogy mondjam nem bánom,hogy nem lesz gyerekem.
2022. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!