Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon tetszik valaki, de csak a nevét tudom?

Figyelt kérdés

Végre túlvagyok egy reménytelen szerelmen, és hosszú idő után végre tetszik valaki, de nincs közös pont az életünkben, ahol megtudnám ismerni.


Mindketten harminc évesek vagyunk, én vagyok a nő.


2022. jún. 16. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi a kontextus?

Hol szoktad látni?

2022. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lett volna egy közös projektünk, telefonon beszéltünk, de végül ez nem valósult meg. Mindegy mi miatt...


Én rákerestem, hogy ki ő, mivel szimpatikus volt a hangja. Aztán mikor megláttam, mondom az igen.:D


Tuti, hogy ő az, ezt 100%-osan tudom.


Felejtsem el?

2022. jún. 16. 12:22
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon ájulok el a férfiaktól, hiába helyesek sokan, de ő megfogott valami miatt.:)
2022. jún. 16. 12:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nevét tudod.


A telefonszámát is, és azt is, hogy ,hogy néz ki.

2022. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jó ezt elírtam valóban.


De már nem hívhatom fel.

2022. jún. 16. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez de beteg!
2022. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz róla, csak a nevét és, hogy üzleti világban megfelelő modorral beszélt hozzád... Ez alapján eldönteni, hogy ő az igazi, komolytalan!

Most mégis mit tehetsz ezzel? Küldesz neki egy SMS-t, hogy "xy vagyok, akivel nemrég beszéltél telefonon, szimpatikus voltál számomra és szeretnélek megismerni."

Ennyi. Nincs más lehetőséged. SZépen bevallod a szándékod és reménykedsz, hogy ő is nyitott rá

2022. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez tényleg beteg....


Ennyire beleesni valakibe.


Szerintem is hagyom.

2022. jún. 16. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, ezzel nincs semmi baj.

Valamikor meg kell ismerkedni. Az miért más, hogy ha mondjuk szórakozóhelyen tetszik meg valaki, vagy Tinderen húzod jobbra? Kezdetben egyiket sem ismered, csak szimpinek találod. Nekik is van ezer lehetőségük, valakivel mégis kialakul a kapcsolat.


Semmit sem veszíthetsz, ha bejelölöd vagy ráírsz.

2022. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Végül is mit veszíthetsz??


Írj neki egy üzenetet, és ha elutasít akkor nem keresed többet.

2022. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!