Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon tetszik csak nem tudom ha en is tetszek neki?

Figyelt kérdés

egy kis segitsegre lenne szugsegem .

na szoval van egy fiu aki nagyon tetszik nekem

kin voltam mult nap bulizni es az elot sokat beszeltunk

es ahogy o is a bulin volt tobb baratjaval es en is baratokkal szegyeltem oda menni hozza . o sem jottt oda hozam csak anyi hogy koszontem neki . nekem nagyon tetszik es nem tudom ha o is igy van vele ? nem tudom mit csinajak mindig oda al a fejem mindig ra gondolok .

mondtam neki ha ki akar joni velem valamerre? erre azt mondta lehetseges szerintetek o szegyelos ?es azt varja hogy en legyek ra menos ?vagy nem tetszek neki?

vagy varjam mig o kezd .

nem tudom hogy hibat kovettem el hogy a bulin nem mentem oda ? nagyon sokat beszeltuk meg van egy kis baj nem tudom mar mit mondjak neki mirol beszejek vele? ..mit csinajak ?ha azt veszuk ugy felig meg mondtam neki hogy tetszik nekem es azt mondta hogy mondjam amit erzek nem harap! na akkor en ebbol mit ertsek ?tetszek neki ? vagy csak baratilag tekint ram? puszikat kuldunk egymasnak meg ijenek

koszi elore is a segitseget



#szeretet #hibázás #tetszik #nem tudommit tegyek
2014. aug. 31. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni te idióta, és aludj, mert holnap iskola! (Bár, ahogy elnézem, az eddig se sokat segített neked...)
2014. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!