Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem bókol akkor nem tud,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem bókol akkor nem tud, nem akar, vagy nem tetszem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem kapok semmi bókot (vagy alig), és nem én akarok az lenni aki udvarol a másiknak. Én nő létemre szeretem elismerni a másik pozitív tulajdonságait, dicsérgetni stb, de nem udvarolok körbe senkit. Az viszont idegesítő kezd lenni, hogy a bókokat csak a fenekemről kaptam mindenkitől. Kifejezetten gáznak érzem felhozni is, hogy én amúgy szeretem a bókokat, dicséreteket, amellett hogy magam is tudom mik az előnyeim és hátrányaim, tehát nem mástól várok pozitív megerősítéseket, csak szimplán jól esne ha nőként nézne rám és látnék csillogást a szemében ha rám néz. Mondta hogy mindig is tetszettem neki, csak nekem ez kevés.
2022. jún. 17. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A fenekeden kívül van más ami bókra érdemes? Tehetséged valamihez, intelligenciád, tájékozottság, jó munkahely, szép arc, jó mellek, vadság, bevállalóság, bármi?
2022. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmet érez csak rájött az inger.
2022. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hapsi semmit nem lát rajta a fenekén kívül, ami bókra lenne érdemes, akkor ezt nem érdemes tovább húzni.
2022. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Akkor mostantól hozza feljebb a dicséretet melleidre és boldog leszel? :DDD

Akkor ideje a kirakatot láthatóbbá tenni;)


Nem esik le, hogy csak "olyan" kapcsolati céllal tetszel neki, te "szőke"?

2022. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Bókot nem tudod kierőszakolni, de egyszer megpróbálhatsz beszélni vele, hogy számodra fontos a bók, mert attól vagy boldog. Hogyha szeret, valószínűleg tenni fog érte.
2022. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ő ilyen. Az a kérdés, hogy Te ezt elviseled-e hosszú távon vagy sem. Dönts.
2022. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez annyira proli, mikor egy nőnek a fenekét dícsérgetik. Nem volna ezzel gond, mondjuk egy kapcsolatban. De ha csak ezt emeli ki, az megint gáz.


Én sem vagyok jó bókolasban, de úgy tűnik akadnak nálam rosszabbak is. 🤣

2022. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bár le lett pontozva az első, de egyébként elgondolkodtam már én is azon amit ő leírt, hogy látnak-e bennem vagy rajtam mást a férfiak, ha mást nem mondanak csak a fenekemet. Nekem két hosszú távú kapcsolatom volt, az egyik csak a fenekemet dicsérte, a másik mindenemet. Akikkel ismerkedtem régen, ők is a fenekemet hozták fel. Több belső pozitív tulajdonságom van mint külső, de külsőre sem vagyok nagyon rossz.
2022. jún. 17. 11:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen, aki a feneket látja meg benned, az egyértelmű, hogy csak a dugas miatt lenne veled.
2022. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MOst már komlyan kiváncsi vagyok a világbajnok fenekedre, kérdező... xD
2022. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!