Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl, hogy nem engem választott, hanem a húgomat?

Figyelt kérdés

Egy éve annak, hogy találkoztam a férfival, aki még most is nagyon tetszik. A testvérem barati társaságához tartozott, de akkor meg a tesóm nem akarta őt társának, és közben mással is kavart. Ráadásul a húgom folyamatosan becsmérelte őt, hogy túl komoly, nem eleg jó a teljesítménye stb. Nekem az első pillanattól fogva tetszett, és próbáltam közeledni felé, de végül ahúgom mellett döntött. Nagyon vonzódom hozzá, viszont nem fogok közé és a húgom közé állni. Ellenben valahányszor látom, mert járunk a barati társasággal közös programokra fáj a szívem érte, mert még mindig tetszik. Atanácsotokat szeretném kérni,mit tehetnék azért, hogy ez a fájdalom elmúljon, és ne gondoljak rá. Én 38 éves vagyok a húgom 30, a pasas 37.

A válaszotokat előre isköszönöm.



2022. jún. 18. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
38 évesen már nagyon könnyen! Pont elég az elhatározás, és a tény, hogy a húgoddal van.
2022. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Húgod tudta, hogy neked tetszik? Kicsit, olyan kesze kusza nekem ez az egész történet, de őt választotta így nem tudsz mit tenni, csak tovább lépni. Kerüld a társaságukat kb ennyi amit tudsz tenni.
2022. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mathus ***** válasza:
8%
a kérdésre: korban jobban összeillenek. igazából mondhattad volna neki mi van, de közel negyvenhez én sem a 40+ nőket néztem meg magamnak.
2022. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Hát, az Agatha Christie regényben pont ezért folyamatosan kicsi adagokban mérgezte a húga kajáját a nővére, aki ettől mindig beteg volt, ágynak esett. :D (A kék muskátli) De azért ezt nem ajánlom.
2022. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 es válaszoló: Igen tudta. Miután folyton mondtam milyen jó pasi és bejön nekem utána mozdult rá.
2022. jún. 18. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5. Előforduló női viselkedés. Velem is csinálta már ezt 2 "barátnőm" is. A hibából tanulva, a többinek már nem mondtam el, ha tetszett valaki. Különös, hogy csak akkor lesz hirtelen érdekes, mikor nekünk is.


A válasz pedig: egy másik férfi tudná elfeledtetni őt, de ennyi idősen már nem a húgival kéne versenyezni.

2022. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
38 evesen mar ideje lenne hanyagolni a regi csaladot es sajat uton jarni. A hugod meg kulon megeri a penzet, en nem tartanam vele a kapcsolatot ezekutan. Legalabb annyira benne van a te bosszantasod a tetteben, meg mindig rivalizal veled. Lepj ki ebbol a korbol.
2022. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

10 év az ideális korkülönbség. A húgod inkább hozzávaló egy 37 éves pasihoz. Ő már nem lát benned termékeny nőt!

Hihetetlen hogy 38 évesen itt tartasz...

2022. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. jún. 18. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideje elengedned a férfit!

Keress olyat, aki nem hajt rá a húgodra!

2022. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!