Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudják elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudják elfogadni azt az emberek,ha egy sportos,jóképű férfi az extrém túlsúlyos nőkhöz vonzódik? Miért tartják ezt hihetetlennek?

Figyelt kérdés
Azt a tévhitet szeretném megcáfolni,hogy csak az a férfi van együtt kövér nővel,akinek nem jut más.Miért ne lehetne egy nagyon kövér nőnek jó pasija?

2022. jún. 18. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
El tudják fogadni. Szinte az összes kondi őrült dagadt nővel van együtt. Nem láttam még eddig kivételt
2022. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
nem olyan drágák a súlyzók már
2022. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Hihető, de nagyon ritka. A sportosnak inkább a hasonló sportos fog tetszeni és a duciknak gyakran duci a párjuk is. Biztos van ilyen, igaz én sose láttam kipattintott csávót molettebb hölggyel. Szerintem annak meg azaz oka, hogy a két életvitel egymás mellett nem fér meg. Az egyik nasizik, cukrosakat,olajos gyorskaját eszik, míg a másik meg számolja a kalóriát és külön főz magának csirke rizs kombót és este a filmezéyhez bever 3 deci fehérjeport, míg a másik csokit eszik popcornnal. Nem passzol egymással ez a két életvitel.
2022. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom,hogy hülyének nézik azt a férfit,aki a kövér nőket szereti.Vagy azt hiszik nem jut neki más.
2022. jún. 18. 16:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Azzal vagyok aki nekem tetszik, nem érdekel ki mit gondol.
2022. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Extrém dagadt nőket szeretni egy fétis. Van ilyen.
2022. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Szia. Én 120kilós srác vagyok igazi bojler kinézet, Lásd balu kapitány.

Társkeresőn egy nagyon csinos csaj bejelölt ráadásul írt is. Lazán kezeltem, mert azthittem valamelyik haverom szórakozik.

Mindig nagyon megkűzdöttem a nőkért, ezért joggal hittem,hogy túl könnyen megy, biztos átver valamelyik.

Aztán par nap mulva randit beszéltünk meg. Mondom végre kiderül melyik szivat.

Tényleg a csaj volt!

Úgy meglepődtem,hogy vagy 10percig csak hallgattam, aztán lassan feloldódtunk és kiderült,hogy ő neki pont a zsánere vagyok. Elmeséltem,hogy néha azért voltam olyan bunkó, mert azthittem szivatnak.

Ekkor értettem meg,hogy őt tényleg vonzom a jelenlegi formámban is.

Végül fél évig voltunk együtt, mert mindig kételkedtem benne,hogy egy ennyire szép lány miért tervezne velem.


Szóval létezik fordítva is, bárki hiszi vagy nem..

2022. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki nem tudja elfogadni?

Én mondjuk nem foglalkozom mások párkapcsolatával. Én nő vagyok, az én párom is kicsit meg van hízva de igazából minden szinten magasabban állok nála, mégis belé vagyok szerelmes. Ő is azt mondta majd szégyellni fogom a strandon. Vele is közöltem hogy éppen letojom kinek mi a véleménye...

2022. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pedig az ritkább,hogy jó alakú nőnek van kövér pasija.Nekem volt 192 kg-os kedvesem,hosszú ideig nem hitte el,hogy tetszik nekem.Pedig odavoltam érte.
2022. jún. 18. 16:44
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Ez ugyanolyan, mint amikor a szakács nem főz otthon, a cukrász nem kívánja a sütit, a takarítónőnek koszos a lakása..


Már nem izgatja fel a sportos női test látványa, mert napi X órában látja tömegével őket.

2022. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!