Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira hihetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira hihetetlen, hogy van olyan férfi/férfiak/, akik az extrém kövér nőket tartják szépnek, izgatónak?

Figyelt kérdés
Én a tényleg óriási méretű hölgyeket szeretem/160-200 kg/,de szinte mindig beugratásnak,viccelődésnek hiszik.Nekem az ekkora hölgyek éppen olyan szépek,mint a legtöbb férfi számára a manöken alkatúak.Ez valóban olyan hihetetlen?

2018. szept. 3. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Igen, eléggé hihetetlen, hogy hogy tud valaki vonzónak találni egy 200 kg-s zsírdisznót, aki ráadásul egészségtelen és szinte mozogni se tud.
2018. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Oda csinálsz rá lukat ahova szeretnél 😂
2018. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

fúj ki akar olyan mellet mint a tehéntőgy és megdugni a nőt ha a teste mint a disznó

Fúj háj háj

2018. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Nézd, a nők magukból indulnak ki. Számukra elképzelhetetlen, hogy egy hasonló kaliberű férfi bejöjjön.
2018. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Számomra nem hihetetlen.Ízlések és pofonok.Kinek a pap, kinek a papné ..stb..stb.
2018. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Primitív dolog egy nőt zsírdisznónak nevezni,még ha nagyon kövér is.Értem én a 4.választ,de én tényleg szépnek tarom a nagyon nagy nőket./amúgy sportos férfi vagyok/
2018. szept. 3. 16:26
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem hihetetlen ,van ennél sokkal extrémebb fétis elhajlás is ...Legalább örülnek a 2 mázsás nők is hogy akad valaki, aki szerint ők szépek.
2018. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
A magam 85 kilójával én is mindig elcsodálkozom ezen, ha valakinek tetszik ez az extrém elhízás.Hiszen már az én súlyom sem vonzó rengeteg embernek.És Bevallom őszintén, szerintem sem vonzó a 160 kiló sem nőnél, sem férfinél.
2018. szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem hétköznapi az ízlésem,és sokan megrökönyödnek rajta.De én ezt vállalom,s igazából nem is szégyenlem.
2018. szept. 3. 17:00
 10/14 anonim ***** válasza:

azért hiszik hogy vicc, mert nagyon kevesen vannak azok, akiknek tényleg bejön.

az meg mit érdekel, hogy más elhiszi vagy sem.

2018. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!